Visine 0.5mg/ml šķīdums acu pilieni, 15 ml | internetaptieka.lv
Visine 0.5mg/ml šķīdums acu pilieni, 15 ml | internetaptieka.lv
Visine 0.5mg/ml šķīdums acu pilieni, 15 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Visine 0.5mg/ml šķīdums acu pilieni, 15 ml

Zīmols: Visine

8,70€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

 Visine satur aktīvo vielu tetrizolīna hidrohlorīdu. Tas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par dekongestantiem oftalmoloģiskai lietošanai (zāles lietošanai acī).  Visine lieto īslaicīga acu apsārtuma ārstēšanai, ko izraisījuši nelieli neinfekciozi kairinājumi, piemēram, dūmi, putekļi, vējš, hlorēta ūdens, gaisma vai alerģijas pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem no 2 gadu vecuma (skatīt 2.punktu) ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

 Visine satur aktīvo vielu tetrizolīna hidrohlorīdu. Tas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par dekongestantiem oftalmoloģiskai lietošanai (zāles lietošanai acī).  Visine lieto īslaicīga acu apsārtuma ārstēšanai, ko izraisījuši nelieli neinfekciozi kairinājumi, piemēram, dūmi, putekļi, vējš, hlorēta ūdens, gaisma vai alerģijas pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem no 2 gadu vecuma (skatīt 2.punktu). Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem un jaunāki par 6 gadiem, Visine jālieto tikai pēc veselības aprūpes speciālista ieteikuma.
sastāvs
Aktīvā viela: 1 ml acu pilienu satur 0,5 mg tetrizolīna hidrohlorīda. Citas sastāvdaļas ir glicerīns, hipromeloze, makrogols 400, borskābe, nātrija hidrogēnfosfāts, nātrija citrāts, kālija hlorīds, magnija hlorīds, nātrija laktāts, glicīns, askorbīnskābe, dekstroze, polikvaternijs 42, attīrīts ūdens.
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā lietošanas instrukcijā vai ārsts, farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 86 reizes