VivaChek Ino Teststrēmeles, 50 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

VivaChek Ino Teststrēmeles, 50 gb.

Zīmols: Vivachek
8,93€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Integrēti progresīvu ražošanas tehnoloģiju teststrēmeles ar 8 sudraba elektrodiem katrā, kuri nodrošina uzticamus rezultātus plaša hematokrīta, mitruma un darba temperatūras diapazonā. Ātra asins pieplūdes tehnoloģija nodrošina, ka nepieciešams ļoti mazs asins piliens, līdz ar to dūriens nav dziļš un ir nesāpīgs. Ja uzsākot testu asins paraugs ir nepietiekams, nesabojājot testsrēmeli ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Integrēti progresīvu ražošanas tehnoloģiju teststrēmeles ar 8 sudraba elektrodiem katrā, kuri nodrošina uzticamus rezultātus plaša hematokrīta, mitruma un darba temperatūras diapazonā. Ātra asins pieplūdes tehnoloģija nodrošina, ka nepieciešams ļoti mazs asins piliens, līdz ar to dūriens nav dziļš un ir nesāpīgs. Ja uzsākot testu asins paraugs ir nepietiekams, nesabojājot testsrēmeli 15 sekunžu laikā to ir iespējams papildināt ar papildus asins paraugu. 2 flakoni x N25 nodrošina maksimālu testsrēmeļu uzglabāšanas laiku. Flakona vāciņš ir fiksēts, izslēdzot iespēju to nozaudēt.

lietošana
VivaChek Ino teststrēmeles tiek lietotas, lai no iegūtā asins parauga noteiktu glikozes līmeni asinīs. Saderīgas ar VivaChek Ino vai VivaChek Ino Smart glikometru.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 85 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi