Voltaren Akti 12.5 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Voltaren Akti 12.5 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Voltaren Akti 12.5 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Voltaren Akti 12.5 mg, 10 tabletes

Zīmols: Voltaren
3,63€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Voltaren Akti 12. 5 mg, 10 tabletes Voltaren Akti satur diklofenaku, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par "nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem" (NPL). Voltaren Akti ir pretsāpju līdzeklis, kas arī samazina iekaisumu (pietūkumu) un pazemina temperatūru. Voltaren Akti nodrošina ātru sāpju mazināšanu tādos gadījumos, kā: muskuļu, locītavu, muguras sāpes, galvassāpes ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Voltaren Akti 12. 5 mg, 10 tabletes Voltaren Akti satur diklofenaku, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par "nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem" (NPL). Voltaren Akti ir pretsāpju līdzeklis, kas arī samazina iekaisumu (pietūkumu) un pazemina temperatūru. Voltaren Akti nodrošina ātru sāpju mazināšanu tādos gadījumos, kā: muskuļu, locītavu, muguras sāpes, galvassāpes, zobu sāpes un menstruāciju sāpes; gripas un saaukstēšanās gadījumos (ieskaitot sāpes, nepatīkamas sajūtas, iekaisis kakls). Tas arī mazina drudzi.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir diklofenaka kālija sāls. Katra Voltaren Akti tablete satur 12,5 mg aktīvo vielu diklofenaka kālija sāli (Diclofenacum kalicum).   
lietošana
Nelietojiet vairāk par ieteicamo devu. Ir svarīgi, lai Jūs lietotu pēc iespējas zemāku devu, kas mazina Jūsu simptomus, kā arī, lai Jūs nelietotu Voltaren Akti ilgāk kā noteikts. Pieaugušie un pusaudži no 14 gadu vecuma un vecāki: Parādoties pirmajiem simptomiem, lietojiet sākuma devu - 2 tabletes. Ja nepieciešams, lietojiet 1 vai 2 tabletes ik pēc 4- 6 stundām. Nelietojiet vairāk par 6 tabletēm 24 stundu laikā. Tabletes norijiet veselas, uzdzerot ūdeni. Lai no zāļu lietošanas iegūtu pēc iespējas lielāku labumu, lietojiet tabletes pirms ēšanas. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 201 reizes