Zovirax Duo 50 mg/10 mg/g pret aukstumpumpām, 2 g | internetaptieka.lv
Zovirax Duo 50 mg/10 mg/g pret aukstumpumpām, 2 g | internetaptieka.lv
Zovirax Duo 50 mg/10 mg/g pret aukstumpumpām, 2 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Zovirax Duo 50 mg/10 mg/g pret aukstumpumpām, 2 g

Zīmols: Zovirax

13,21€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Zovirax Duo satur divas aktīvas vielas: aciklovīru un hidrokortizonu. Aciklovīrs ir pretvīrusu līdzeklis, kas palīdz cīnīties ar aukstumpumpas izraisošo vīrusu. Hidrokortizons ir vieglas iedarbības steroīds, kas mazina ar aukstumpumpām saistīto iekaisumu.Zovirax Duo krēmu lieto uz lūpām un ādas ap lūpām esošo aukstumpumpu agrīno pazīmju un simptomu (piemēram, durstīšanas sajūtas, niezes ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Zovirax Duo satur divas aktīvas vielas: aciklovīru un hidrokortizonu. Aciklovīrs ir pretvīrusu līdzeklis, kas palīdz cīnīties ar aukstumpumpas izraisošo vīrusu. Hidrokortizons ir vieglas iedarbības steroīds, kas mazina ar aukstumpumpām saistīto iekaisumu.Zovirax Duo krēmu lieto uz lūpām un ādas ap lūpām esošo aukstumpumpu agrīno pazīmju un simptomu (piemēram, durstīšanas sajūtas, niezes vai apsārtuma) ārstēšanai pieaugušajiem un pusaudžiem (12 gadus veci un vecāki), lai mazinātu aukstumpumpu pārveidošanās iespējamību par pūsli. Pat tad, ja notiek aukstumpumpas pārveidošanās par pūsli, Zovirax Duo saīsina dzīšanas laiku apmēram par pus dienu vai dienu, salīdzinot ar gadījumiem, kad lietots aktīvās vielas nesaturošs krēms. Aukstumpumpas izraisa par herpes simplex dēvēts vīruss. Vīruss izraisa pūšļu un čūliņu veidošanos galvenokārt uz lūpām, bet dažreiz arī citās sejas daļās. Aukstumpumpas var rasties, kad organisma imūnsistēma ir novājināta, piemēram, saaukstēšanās vai citas infekcijas gadījumā. Aukstumpumpu rašanos var veicināt arī stress, spēcīga saules gaisma, zema temperatūra vai menstruācijas.Ja 5 dienas pēc ārstēšanas pabeigšanas simptomi saglabājas, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas ir aciklovīrs un hidrokortizons.1 g krēma satur 50 mg aciklovīra un 10 mg hidrokortizona.Šīs zāles satur 8 mg nātrija laurilsulfāta katrā gramā krēma, kas ir līdzvērtīgi masas 0,8% .Citas sastāvdaļas: vazelīneļļa, propilēnglikols, izopropilmiristāts, nātrija laurilsulfāts, cetostearilspirts, baltais vazelīns, poloksamērs 188, citronskābes monohidrāts, nātrija hidroksīds, sālsskābe, attīrīts ūdens. 
lietošana
Tikai ārīgai lietošanai.Nelietojiet vairāk nekā ieteicams.Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecumaKrēms jālieto 5 reizes dienā (piemēram, ar apmēram 3-4 stundu intervālu, izlaižot aplikācijas nakts laikā). Ieteicams sākt aukstumpumpas ārstēšanu līdzko parādās pirmās slimības pazīmes vai simptomi (piemēram, kņudēšana, apsārtums un nieze).Nelietojiet ilgāk par 5 dienām. Ja 5 dienas pēc ārstēšanas pabeigšanas simptomi saglabājas, Jums jākonsultējas ar ārstu. Lietošanas veidsNomazgājiet rokas pirms un pēc aukstumpumpas apstrādes, lai nepastiprinātu infekciju vai nepārnestu to uz citu cilvēku.Ja Jums rodas čūla, nepieskarieties tai biežāk kā nepieciešams, lai neizplatītu infekciju uz citiem ķermeņa apvidiem vai acīm.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 85 reizes