Cetirizin Actavis 10 mg tabletes, 10 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Cetirizin Actavis 10 mg tabletes, 10 gb.

Zīmols: Cetirizin

5,19€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Cetirizin Actavis aktīvā viela ir cetirizīna dihidrohlorīds. Cetirizin Actavis ir pretalerģijas līdzeklis. Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma Cetirizin Actavis indicēts: lai atvieglotu deguna un acu simptomus sezonāla un pastāvīga alerģiska rinīta gadījumā; lai atvieglotu hroniskus nātrenes veida izsitumus (hroniska idiopātiska nātrene). Ja pēc 3 dienām Jūs nejūtaties labāk ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Cetirizin Actavis aktīvā viela ir cetirizīna dihidrohlorīds. Cetirizin Actavis ir pretalerģijas līdzeklis. Pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma Cetirizin Actavis indicēts: lai atvieglotu deguna un acu simptomus sezonāla un pastāvīga alerģiska rinīta gadījumā; lai atvieglotu hroniskus nātrenes veida izsitumus (hroniska idiopātiska nātrene). Ja pēc 3 dienām Jūs nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Tabletes kodols: mikrokristāliskā celuloze, laktozes monohidrāts, krospovidons, koloidālais, bezūdens silīcija dioksīds un magnija stearāts; Tabletes apvalks: hipromeloze, makrogola stearāts, mikrokristāliskā celuloze, propilēnglikols un titāna dioksīds (E171).
lietošana
Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma, 10 mg (1 tablete) vienu reizi dienā. Bērni vecumā no 6 līdz 12 gadiem, 5 mg (pus tablete) divas reizes dienā. Pacienti ar vidēji smagiem līdz smagiem nieru darbības traucējumiem, ieteicamā deva pacientiem ar vidēji smagiem nieru darbības traucējumiem ir 5 mg vienu reizi dienā.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 100 reizes