Coldrex, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Coldrex, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Coldrex, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Coldrex, 12 tabletes

Zīmols: Coldrex

5,79€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Coldrex tabletes lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Coldrex tabletes satur šādas aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūtu; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu, kofeīnu – vieglu stimulējošu līdzekli, terpīnhidrātu – atkrēpošanas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Coldrex tabletes lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Coldrex tabletes satur šādas aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūtu; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu, kofeīnu – vieglu stimulējošu līdzekli, terpīnhidrātu – atkrēpošanas līdzekli, askorbīnskābi (C vitamīnu), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē. Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

paracetamols, kofeīns, fenilefrīna hidrohlorīds, terpīnhidrāts un askorbīnskābe (C vitamīns). Katra tablete satur 500 mg paracetamola, 25 mg kofeīna, 5 mg fenilefrīna hidrohlorīda, 20 mg terpīnhidrāta un 30 mg askorbīnskābes.

lietošana
Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kg Ieteicamā deva ir 1 – 2 tabletes ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 8 tabletēm 24 stundu laikā. Pusaudži no 12 līdz 16 gadu vecumam ar ķermeņa masu 43 – 54 kg Ieteicamā deva ir 1 tablete ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 4 tabletēm 24 stundu laikā. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās. Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex lietošanu. Lietojiet Coldrex tablešu devu, uzdzerot ūdeni. Lietošana bērniem un pusaudžiem, nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam.
ražotājs

GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Īrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 255 reizes