Coldrex, 24 tabletes | internetaptieka.lv
Coldrex, 24 tabletes | internetaptieka.lv
Coldrex, 24 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Coldrex, 24 tabletes

Zīmols: Coldrex

8,82€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Coldrex tabletes lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai.Coldrex tabletes satur šādas aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūtu; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu, kofeīnu – vieglu stimulējošu līdzekli, terpīnhidrātu – atkrēpošanas līdzekli ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 15. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Coldrex tabletes lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai.Coldrex tabletes satur šādas aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūtu; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu, kofeīnu – vieglu stimulējošu līdzekli, terpīnhidrātu – atkrēpošanas līdzekli, askorbīnskābi (C vitamīnu), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē. Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: paracetamols, kofeīns, fenilefrīna hidrohlorīds, terpīnhidrāts un askorbīnskābe (C vitamīns). Katra tablete satur 500 mg paracetamola, 25 mg kofeīna, 5 mg fenilefrīna hidrohlorīda, 20 mg terpīnhidrāta un 30 mg askorbīnskābes.

lietošana
Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kgIeteicamā deva ir 1 – 2 tabletes ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 8 tabletēm 24 stundu laikā. Pusaudži no 12 līdz 16 gadu vecumam ar ķermeņa masu 43 – 54 kg Ieteicamā deva ir 1 tablete ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 4 tabletēm 24 stundu laikā. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās.Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex lietošanu.Lietojiet Coldrex tablešu devu, uzdzerot ūdeni.Lietojiet Coldrex tablešu devu, uzdzerot ūdeni.Lietošana bērniem un pusaudžiemNav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam.
ražotājs

GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Īrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 108 reizes