Coldrex MaxGrip Lemon+Vitamīns C pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Coldrex MaxGrip Lemon+Vitamīns C pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Coldrex MaxGrip Lemon+Vitamīns C pulveris, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Coldrex MaxGrip Lemon+Vitamīns C pulveris, 10 paciņas

Zīmols: Coldrex

10,11€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Coldrex MaxGrip Lemon lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai.Coldrex MaxGrip Lemon satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Coldrex MaxGrip Lemon lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai.Coldrex MaxGrip Lemon satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē. Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: paracetamols, fenilefrīna hidrohlorīds un askorbīnskābe (C vitamīns). Katra paciņa satur 1000 mg paracetamola,10 mg fenilefrīna hidrohlorīda un 40 mg askorbīnskābes.

lietošana
Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kgIeteicamā deva ir viena paciņa ik pēc 4 līdz 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 4 paciņām 24 stundu laikā. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās.Nepārsniedziet norādīto devu. Nelietojat ilgāk par 3 dienām. Ja simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex MaxGrip Lemon lietošanu.Lietošana bērniem un pusaudžiemNav ieteicams bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam.
ražotājs

Smithkline Beecham

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 78 reizes