Coldrex Maxgrip pulveris ar mentola un ogu garšu, 10 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Coldrex Maxgrip pulveris ar mentola un ogu garšu, 10 paciņas

Zīmols: Coldrex

10,11€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Coldrex MaxGrip Menthol & Berries lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai.Coldrex MaxGrip Menthol & Berries satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi) ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Coldrex MaxGrip Menthol & Berries lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai.Coldrex MaxGrip Menthol & Berries satur trīs aktīvās vielas: paracetamolu, kas atvieglo sāpes un drudža laikā pazemina ķermeņa temperatūru; fenilefrīna hidrohlorīdu – deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas varētu būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē. Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

sastāvs

Aktīvās vielas: paracetamols, fenilefrīna hidrohlorīds un askorbīnskābe (C vitamīns). Katra paciņa satur 1000 mg paracetamola, 10 mg fenilefrīna hidrohlorīda un 70 mg askorbīnskābes.

lietošana
Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Pieaugušie (ieskaitot gados vecākus cilvēkus) un pusaudži no 16 gadu vecuma ar ķermeņa masu vairāk nekā 54 kgIeteicamā deva ir viena paciņa ik pēc 4 līdz 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 4 paciņām 24 stundu laikā. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās.Nepārsniedziet norādīto devu.Nelietojiet ilgāk par 3 dienām. Ja slimības simptomi neizzūd pēc 3 dienām, konsultējieties ar ārstu un pārtrauciet Coldrex MaxGrip Menthol & Berries lietošanu.Lietošana bērniem un pusaudžiemNav ieteicams bērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam.
ražotājs

SmithKline Beecham S.A., Spānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 163 reizes