Deiro Bitīte Propolisa šķīdums spirtā 2:10, 25 ml | internetaptieka.lv
Deiro Bitīte Propolisa šķīdums spirtā 2:10, 25 ml | internetaptieka.lv
Deiro Bitīte Propolisa šķīdums spirtā 2:10, 25 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Deiro Bitīte Propolisa šķīdums spirtā 2:10, 25 ml

4,86€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Mutes dobuma irigācijas līdzeklis. Propoliss ir bišu produkts, kas iegūts no augu valsts. Propolisa aktīvās vielas ir polifenoli, flavonoīdi, kanēļskābes atvasinājumi, sveķi, balzāmi. Piemīt mēreni antibakteriālas, pretiekaisuma, sāpju mazinošas īpašības. Tādēļ propolisa šķīdums spirtā pilieni „Bitīte” ir mutes dobuma irigācijas līdzeklis un citu gļotādu, kā arī ādas profilakses un kopšanas ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Mutes dobuma irigācijas līdzeklis. Propoliss ir bišu produkts, kas iegūts no augu valsts. Propolisa aktīvās vielas ir polifenoli, flavonoīdi, kanēļskābes atvasinājumi, sveķi, balzāmi. Piemīt mēreni antibakteriālas, pretiekaisuma, sāpju mazinošas īpašības. Tādēļ propolisa šķīdums spirtā pilieni „Bitīte” ir mutes dobuma irigācijas līdzeklis un citu gļotādu, kā arī ādas profilakses un kopšanas līdzeklis.
sastāvs
Propoliss, etilspirts 80%.  
lietošana
Mutes dobuma kopšanai sagatavo mutes dobuma skalošanas /irigācijas/ šķīdumu: zāļu mērglāzītē 15ml ūdens iepilina 10 – 15 pilienus propolisa spirta šķīdumu (atšķaidījums kļūst duļķains). Ieteicams skalot mutes dobumu vai ar samērcētu vates tamponiņu ieziest smaganas vai citus bojātus, sāpīgus audus mutes dobumā. Iekšķīgi: propolisa šķīdumu spirtā uzpilina uz cukura grauda un lēni nosūkā. Ārīgi: ar propolisa šķīdumu spirtā apstrādā virspusējus ādas bojājumus, mikrotraumas, aukstumpumpas, nespecifiskas, sausas ekzēmas. Inhalācijām: gatavo inhalācijas šķīdumu – propolisa šķīdums spirtā, ūdens, medus. 
ražotājs

Deiro, Latvija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 43 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi