Dr.Tereško tēja Mieram un miegam, 60 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja Mieram un miegam, 60 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja Mieram un miegam, 60 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Dr.Tereško tēja Mieram un miegam, 60 g

3,41€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dr. Tereško tēja Mieram un miegam, 60 g. Kopumā Veselības tēja MIEGAM UN MIERAM nomierina un atslābina - to var lietot no rīta, kad ir nervozitāte un saspringti nervi. Šī tēja sekmē miega iestāšanos, ja cilvēks atrodas mierīgos apstākļos, tāpēc to nav ieteicams lietot, ja ir paredzams tāls ceļš mašīnā ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Dr. Tereško tēja Mieram un miegam, 60 g. Kopumā Veselības tēja MIEGAM UN MIERAM nomierina un atslābina - to var lietot no rīta, kad ir nervozitāte un saspringti nervi. Šī tēja sekmē miega iestāšanos, ja cilvēks atrodas mierīgos apstākļos, tāpēc to nav ieteicams lietot, ja ir paredzams tāls ceļš mašīnā pie stūres. Veselības tējā MIERAM UN MIEGAM: vilkābele samazina nervozitāti piparmētra un melisa tonizē un atsvaidzina, kā arī uzlabo garastāvokli vīgrieze samazina stresa sajūtu baldriāns izraisa miegu, bet tikai tad, kad cilvēks ir nolicies gulēt viršiem arī ir viegla miegu izraisoša iedarbība, tāpēc bezmiega gadījumā palīdz karote viršu medus, īpaši bērniem gurķu mētra nostiprina nervu sistēmu un dod tējai patīkamu smaržu.
sastāvs
Piparmētras lapas 0.43 g, viršu ziedi 0.2 g, vīgriezes ziedi 0.2 g, vilkābeles ziedi 0.2 g, citronmelisas laksti 0.2 g, ugunspuķes laksti 0.2 g, baldriāna saknes 0.2 g.
lietošana
Ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 1 litru vāroša ūdens, ļauj ievilkties 15-20minūtes, nokāš, lieto, kad slāpst, īpaši stresa un bezmiega gadījumā. 
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 153 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi