Dr.Tereško Veselība tēja Būsim Jauni, 70 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško Veselība tēja Būsim Jauni, 70 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško Veselība tēja Būsim Jauni, 70 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Dr.Tereško Veselība tēja Būsim Jauni, 67 g

3,41€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Satur augus, kuriem ir organismu spēcinošas un atjaunošas īpašības. Mūžīgas jaunības eliksīra meklēšana ir alķīmija medicīnā, tomēr, izprotot to, kas izraisa organisma novecošanos, cilvēks var daudz ko darīt savā labā un lielā mērā aizkavēt šo nenovēršamo procesu. Mūžīgi dzīvot mums nav lemts, tomēr katrs savu dzīvi var nodzīvot dažādi - ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Satur augus, kuriem ir organismu spēcinošas un atjaunošas īpašības. Mūžīgas jaunības eliksīra meklēšana ir alķīmija medicīnā, tomēr, izprotot to, kas izraisa organisma novecošanos, cilvēks var daudz ko darīt savā labā un lielā mērā aizkavēt šo nenovēršamo procesu. Mūžīgi dzīvot mums nav lemts, tomēr katrs savu dzīvi var nodzīvot dažādi - vai nu vienās mokās, nepārtraukti slimojot, vai arī ar stipru veselību un vienā jautrībā, jo nav lielāka prieka, kā būt veselam. Katrs ir ievērojis, ka viena vecuma cilvēki bieži izskatās it kā būtu dažāda vecuma. Ir veikti daudzi pētījumi, kuros noskaidrots, kā ir jādzīvo un kas ir jādara, lai nodzīvotu garu mūžu bez slimībām un labā izskatā. Atklātā patiesība ir pavisam vienkārša - cilvēkam jāpiedzimst no fiziski un garīgi veseliem vecākiem, jādzīvo tīrā vidē, jātic Dievam, jāvēl visiem tas labākais, fiziski daudz jāstrādā, jālieto vienkārša pašu zemes barība bez pārmērībām ēšanā, jādzer avota ūdens un ārstniecības augu tējas. Cik no tā mēs izpildām? Daudzi cilvēki savā dzīvē neko no tā nedara. Bet vajag sākt un izdarīt vismaz to, kas no mums ir atkarīgs un iespējams. Tējā Būsim Jauni ietilpst augi, kas netiešā veidā, uzlabojot iekšējo orgānu darbību, palēnina novecošanās procesu. Tā, mārdadža lapas un sēklas uzlabo aknu darbību, auzas dot organismam nepieciešamos mikroelementus un vitamīnus, asinszāles laksti samazina depresijas rašanās iespēju un uzlabo gremošanu, kārkla miza ,,šķidrina asinis, tā mazinot infarkta un insulta risku; vilkābeles ogas palēnina sirdsdarbību, kā rezultātā, sirds var vairāk atpūsties; kapmirtes lapas paplašina asinsvadus un samazina asinsspiedienu, tātad attālina asinsvadu novecošanos, ko sauc par sklerozi. Kopumā veselības tēja Būsim Jauni vairo fizisko un garīgo spēku; to lietojot cilvēks jūtas jaunāks, spēcīgāks; tā palīdz uzsākt veselīgu dzīves veidu, kas dod iespēju būt jauniem līdz vecumam.

sastāvs

Auzu skaras, mārdadža lapas, vilkābeles ogas, lucernas laksti, baltā kārkla miza, asinszāle. 

lietošana
Ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm avota ūdens, vāra 4-5 minūtes, ļauj ievilkties 15 minūtes, lieto pa glāzei 3 reizes dienā kā atspirdzinošu dzērienu, kad slāpst. 
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 46 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi