Dr.Tereško tēja Bronhiem, 60 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja Bronhiem, 60 g | internetaptieka.lv
Dr.Tereško tēja Bronhiem, 60 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Dr.Tereško tēja Bronhiem, 60 g

3,41€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Dr. Tereško tēja Bronhiem, 60 g. Zāļu maisījumā Veselības tēja BRONHIEM ir pēc noteiktas, pārbaudītas receptes apvienoti augi, kas, viens otru papildinot, veic šo uzdevumu. Tā priedes pumpuri, gaiļbiksītes ziedi un dedestiņas laksti sekmē atklepošanu, alantes sakne, islandes ķērpis aptur vīrusu un mikrobu vairošanos, raudenes laksti un liepas ziedi samazina ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Dr. Tereško tēja Bronhiem, 60 g. Zāļu maisījumā Veselības tēja BRONHIEM ir pēc noteiktas, pārbaudītas receptes apvienoti augi, kas, viens otru papildinot, veic šo uzdevumu. Tā priedes pumpuri, gaiļbiksītes ziedi un dedestiņas laksti sekmē atklepošanu, alantes sakne, islandes ķērpis aptur vīrusu un mikrobu vairošanos, raudenes laksti un liepas ziedi samazina temperatūru, bet asinszāles laksti un sarkanā āboliņa ziedi veicina trahejas un bronhu gļotādas atjaunošanos. Kopumā Veselības tēja BRONHIEM ir vairāk piemērota akūtu bronhu un plaušu iekaisumu ārstēšanai; tā paaugstina arī organisma aizsardzības spējas, mazina iespēju saslimt ar elpceļu slimībām, tāpēc to ir ieteicams lietot kā profilaktisku līdzekli, lai izvairītos no šīm slimībām, īpaši ja uz tām ir nosliece.
sastāvs
1 ēdamkarotē ietilpst: raudenes laksti 0,42g, dedestiņas laksti 0,29g, meža avenes lapas 0,31g, kumelītes ziedi 0,21g, Īslandes ķērpja laponis 0,21g, Liepas ziedi 0,1g, asinszāles laksti 0,03g, ālantes saknes 0,03g, gaiļbikša ziedi 0,03g. 
lietošana
Ņem 2 ēdamkarotes tējas maisījuma, aplej ar 3 glāzēm ūdens, liek vārīties, kad ūdens sāk vārīties, katliņu noņem no uguns, pēc 15-20 minūtēm nokāš, lieto pa 1 glāzei 3 reizes dienā neatkarīgi no ēšanas.
ražotājs

Dr. Tereško, Latvija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 105 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi