Ibumax 400 mg, 50 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Ibumax Ibuprofēns 400 mg, 50 tabletes

Zīmols: Ibumax

5,88€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ibumax 400 mg, 50 apvalkotās tabletes. Ibumax ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis. Tas iedarbojas uz metabolītiem, kas rada sāpes un iekaisumu. Tabletes atvieglo sāpes un dedzināšanas sajūtu, samazina apsārtumu, pietūkumu un drudzi. Ibumax apvalkotās tabletes lieto īslaicīgai sāpju un drudža mazināšanai gripas un saaukstēšanās laikā, kā arī galvassāpju, muskulatūras un ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ibumax 400 mg, 50 apvalkotās tabletes. Ibumax ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis. Tas iedarbojas uz metabolītiem, kas rada sāpes un iekaisumu. Tabletes atvieglo sāpes un dedzināšanas sajūtu, samazina apsārtumu, pietūkumu un drudzi. Ibumax apvalkotās tabletes lieto īslaicīgai sāpju un drudža mazināšanai gripas un saaukstēšanās laikā, kā arī galvassāpju, muskulatūras un locītavu sāpju, menstruālu un zobu sāpju, mīksto audu bojājumu muskuļu sastiepumu, locītavu mežģījumu gadījumos. Tabletes var lietot arī migrēnas ārstēšanai un profilaksei. Tās var lietot pēcoperāciju un pēctraumu sāpīgu iekaisumu ārstēšanai. Ārsts var ordinēt Ibumax apvalkotās tabletes arī citu simptomu ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ibuprofēns (Ibuprofenum) 200 mg vai 400 mg vienā apvalkotajā tabletē. 

lietošana
Vienmēr lietojiet Ibumax tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ieteicamā deva Ibumax 200 mg ir:Pieaugušajiem un bērniem virs 12 gadiem: 1-2 tabletes, ja nepieciešams 1-3 reizes dienā.Bērniem: no 1-2 gadiem (9-14 kg): ½ tablete ne vairāk kā 2 reizes dienā; no 2-4 gadiem (14-17 kg): ½ tablete ne vairāk kā 3 reizes dienā; no 4-8 gadiem (17-25 kg): 1 tablete ne vairāk kā 3 reizes dienā; no 8-12 gadiem (25-30 kg): 1 tablete ne vairāk kā 4 reizes dienā.Ieteicamā deva Ibumax 400 mg ir: Pieaugušajiem un bērniem virs 12 gadiem: ½- 1 tablete, ja nepieciešams 1-3 reizes dienā.Bērniem vecumā no 8-12 gadiem: ½ tablete ne vairāk kā 4 reizes dienā. Tabletes lietojamas kopā ar lielu šķidruma daudzumu. Ilgstoša lietošana tikai pēc ārsta norādījuma. Ārsts var ordinēt Ibumax apvalkotās tabletes arī citādās devās. Vienmēr sekojiet ārsta norādījumiem.
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 77 reizes