Atsauksmes

Labdien! Velos pateikt Paldies par briniškigo davanu kasti ar paraudziniem. Tiešam baigi laba! Pirmo reizi tadu redzu. Paldies! Visu pameginašu. Un no berniem paldies par kritiniem un burbuliem:)

Diāna, 12.09.2022

Saņēmu pasūtījumu, ļoti operatīvi! Paldies par lielo paraudziņu klāstu! Jauku dienu Jums!

Nijole, 19.06.2022

Заказ свой получил. Хорошая упаковка, удобная доставка, всё отлично.Спасибо, а Вам успехов!..

Galina, 26.04.2022

Paldies par ātru sūtījuma piegādi, kā arī priecājos par pārsteiguma dāvaniņu, tiešām jauki.

Inta

Labdien! Iepērkos internetaptieka.lv kopš 2020. gada sākuma. Gribu pateikties par ātru piegādi, labām cenām un lielisku sortimentu, kas tiek paplašināts, piemēram, topinabūra sīrups! Patiess prieks par ģimenes kartes atlaidi. Principā uz parasto aptieku vairs neeju, tikai, ja vajag recepšu medikamentus. Pērku vitamīnus, tinktūras, tējas, zobu pastas, kosmētiku un diētiskos produktus. Viss vienuviet!

Evija

Labdien! Gribēju pateikt lielu paldies, profesionālajām, atsaucīgajām un izpalīdzīgajāmAptieka, Dzelzavas iela 120M, Rīga, LV-1021 darbiniecēm. Liels pldies!!!

Ilze

Labdien! Pateicos čaklajam Internetaptiekas kolektīvam par ātru pasūtījuma izpildi un veselīgajām, gardajām dāvaniņām. Lai jums visiem gaiši Ziemassvētki un laimīgs, veselīgs un veiksmīgs jaunais gads! Patiesā cieņā Janīna

Janīna

Labdien. Gribu pateikt milzīgu PALDIES!!! Šodien no rīta veicu pasūtījumu un jau pēcpusdienā to saņēmu + patīkams pārsteigums klāt pasūtījumam. Vēlreiz paldies. Lai jauka diena!!!

Marika