Izvēlne

Izvēlne

Izvēlne

Pārtika

Izvēlne

Izvēlne

Atsauksmes

Paldies par ātru sūtījuma piegādi, kā arī priecājos par pārsteiguma dāvaniņu, tiešām jauki.

Inta

Labdien! Iepērkos internetaptieka.lv kopš 2020. gada sākuma. Gribu pateikties par ātru piegādi, labām cenām un lielisku sortimentu, kas tiek paplašināts, piemēram, topinabūra sīrups! Patiess prieks par ģimenes kartes atlaidi. Principā uz parasto aptieku vairs neeju, tikai, ja vajag recepšu medikamentus. Pērku vitamīnus, tinktūras, tējas, zobu pastas, kosmētiku un diētiskos produktus. Viss vienuviet!

Evija

Labdien! Gribēju pateikt lielu paldies, profesionālajām, atsaucīgajām un izpalīdzīgajāmAptieka, Dzelzavas iela 120M, Rīga, LV-1021 darbiniecēm. Liels pldies!!!

Ilze

Labdien! Pateicos čaklajam Internetaptiekas kolektīvam par ātru pasūtījuma izpildi un veselīgajām, gardajām dāvaniņām. Lai jums visiem gaiši Ziemassvētki un laimīgs, veselīgs un veiksmīgs jaunais gads! Patiesā cieņā Janīna

Janīna

Labdien. Gribu pateikt milzīgu PALDIES!!! Šodien no rīta veicu pasūtījumu un jau pēcpusdienā to saņēmu + patīkams pārsteigums klāt pasūtījumam. Vēlreiz paldies. Lai jauka diena!!!

Marika

Labdien! Ik pa brīdim iepērkos internetaptieka.lv. Šodien saņēmu sūtījumu. Gribu izteikt pateicību par vienmēr ātro piegādi un labi iepakoti preci. Labprāt iegādāšos preces pie jums regulāri. Veiksmīgu darbību!

Gunta

Labdien. Šodien saņēmu no Jums pasūtīto preci. Liels paldies par tādu iespēju un vēl bezmaksas piegādi. Īpašs paldies par mazu dāvaniņu, kas bija ielikta, loti patīkami. Lai Jums veicas! Jauku dienu.

Egita

PALDIES par ātru apkalpošanu un LIELS PALDIES par dāvaniņu. Patīkami saņemt kārtīgi un ar rūpību iesaiņotu preci :) Pasūtījumu saņēmu jau vakar vakarā :)

Beata