Meklēt starp 7000+ produktiem
discounts akcijas

Atsauksmes

Ilze

Labdien! Gribēju pateikt lielu paldies, profesionālajām, atsaucīgajām un izpalīdzīgajāmAptieka, Dzelzavas iela 120M, Rīga, LV-1021 darbiniecēm. Liels pldies!!!

Marika

Labdien. Gribu pateikt milzīgu PALDIES!!! Šodien no rīta veicu pasūtījumu un jau pēcpusdienā to saņēmu + patīkams pārsteigums klāt pasūtījumam. Vēlreiz paldies. Lai jauka diena!!!

Egita

Labdien. Šodien saņēmu no Jums pasūtīto preci. Liels paldies par tādu iespēju un vēl bezmaksas piegādi. Īpašs paldies par mazu dāvaniņu, kas bija ielikta, loti patīkami. Lai Jums veicas! Jauku dienu.

Zinaīda

Mīļš paldies, saņēmu. Mani ļoti apmierina Jūsu ātrā piegāde, pateicos.

Evija

Labdien! Iepērkos internetaptieka.lv kopš 2020. gada sākuma. Gribu pateikties par ātru piegādi, labām cenām un lielisku sortimentu, kas tiek paplašināts, piemēram, topinabūra sīrups! Patiess prieks par ģimenes kartes atlaidi. Principā uz parasto aptieku vairs neeju, tikai, ja vajag recepšu medikamentus. Pērku vitamīnus, tinktūras, tējas, zobu pastas, kosmētiku un diētiskos produktus. Viss vienuviet!

Janīna

Labdien! Pateicos čaklajam Internetaptiekas kolektīvam par ātru pasūtījuma izpildi un veselīgajām, gardajām dāvaniņām. Lai jums visiem gaiši Ziemassvētki un laimīgs, veselīgs un veiksmīgs jaunais gads! Patiesā cieņā Janīna

Gunta

Labdien! Ik pa brīdim iepērkos internetaptieka.lv. Šodien saņēmu sūtījumu. Gribu izteikt pateicību par vienmēr ātro piegādi un labi iepakoti preci. Labprāt iegādāšos preces pie jums regulāri. Veiksmīgu darbību!

Beata

PALDIES par ātru apkalpošanu un LIELS PALDIES par dāvaniņu. Patīkami saņemt kārtīgi un ar rūpību iesaiņotu preci :) Pasūtījumu saņēmu jau vakar vakarā :)