Product
Thumb
Kosmētika

Bioderma Atoderm SOS sprejs, 50 ml

Eur 8,84 50 ml
daudzums
Bioderma Atoderm SOS sprejs, 50 ml

Niezes samazināšana un ādas nomierināšana
Pateicoties inovatīvajai SKIN RELIEF TECHNOLOGY, iedarbojas uz diviem jauniem bioloģiskiem mērķiem, kas identificēti kā niezi izraisoši atopiskā un psoriātiskā ādā. Ietekmē arī citus niezes bioloģiskās norises ceļus, lai mazinātu niezi hroniskas nātrenes, kontaktdermatīta un senilās kserozes gadījumā ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Bioderma Atoderm SOS sprejs, 50 ml

Niezes samazināšana un ādas nomierināšana
Pateicoties inovatīvajai SKIN RELIEF TECHNOLOGY, iedarbojas uz diviem jauniem bioloģiskiem mērķiem, kas identificēti kā niezi izraisoši atopiskā un psoriātiskā ādā. Ietekmē arī citus niezes bioloģiskās norises ceļus, lai mazinātu niezi hroniskas nātrenes, kontaktdermatīta un senilās kserozes gadījumā. SKIN RELIEF TECHNOLOGY (amboras ekstrakts un EGCG jeb epigallokatehīngallāts, kas iegūts no zaļās tējas lapām) kombinācijā ar enoksolonu bloķē niezes bioloģisko procesu no tā sākuma: kavē divu niezes mediatoru, kuri darbojas atopiskā dermatīta un psoriāzes gadījumā, atbrīvošanos no keratinocītiem: TSLP citokīns un NGF; samazina niezes mediatoru (histamīna, citokīnu, proteāžu) atbrīvošanos no imūnajām šūnām (tuklajām šūnām un limfocītiem). Samazinoties niezes mediatoru daudzumam, tiek kavēta nervu šķiedru aktivācija un izjaukts niezes-kasīšanās “apburtais loks”.

Biomimētiska pretiekaisuma darbība
Enoksolons, kuru satur lakricas saknes ekstrakts, kavē kortizola – spēcīgas, dabiskas pretiekaisuma vielas inaktivāciju. Tādējādi ādā tiek ilgāk nodrošināta pretiekaisuma iedarbība, kas ir dabiska reakcija gadījumos, kad tā saskaras ar agresīviem faktoriem, un āda tiek nekavējoties nomierināta. Enoksolonam piemīt arī tieša pretiekaisuma darbība: tas samazina iekaisumu veicinošo citokīnu IL-8 un IL-1α veidošanos.

Ādas mitrināšana un aizsardzība
PP vitamīns bioloģiski stimulē interkorneocitāro lipīdu sintēzi un palīdz noturīgi atjaunot bojāto ādas barjeru. Skvalāns rada aizsargslānīti uz ādas virsmas. Āda atgūst maigumu un komforta sajūtu.

Ādas bioloģiska aizsardzība pret zeltainajiem stafilokokiem
Pateicoties SKIN BARRIER THERAPY® patentētā kompleksa sastāvā esošajam sukroesterim, āda tiek bioloģiski aizsargāta no Staph. aureus kolonizācijas, radot šķēršļus, kuri kavē stafilokoku piestiprināšanos korneocītiem. Tādējādi tiek bioloģiski novērsta Staph. aureus vairošanās, samazinot kairinājumu.

Pieaugušiem, bērniem, zīdaiņiem. Var lietot jaundzimušiem, izņemot priekšlaikus dzimušos.

Sejai un ķermenim. Īpaši viegla tekstūra, kas nodrošina nekavējošu atvēsinošu sajūtu.

Īpaši ātra un vienkārša 360◦ izsmidzināšana (ļauj piekļūt grūti aizsniedzamām vietām). Īpaši smalkas mikropilītes vienmērīgai izsmidzināšanai.

Hipoalerģisks, bez parabēniem, smaržvielām un spirta.

Neveicina poru aizsprostošanos, nenotraipa apģērbu.
ražotājs

Bioderma Labor. Dermat.