-30%
FILLERINA 1  DIENAS KRĒMS, 50 ml
FILLERINA 1  DIENAS KRĒMS, 50 ml
FILLERINA 1  DIENAS KRĒMS, 50 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

FILLERINA 1 DIENAS KRĒMS, 50 ml

63,31€ 44,32€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Fillerina dienas krēms, 1.līmenis , 50 ml. Efektīvs krēms ar 6 dažādām hialuronskābēm ikdienas lietošanai, acīmredzamam un noturīgam rezultātam. Tas palīdzēs saglabāt ādas jaunību. Šim līdzeklim ir krēmīga tekstūra, kas ātri iesūcas ādā un izsmalcināts aromāts, kas būs piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Ideāls risinājums dienai. Krēms atjauno sejas ovālu ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Fillerina dienas krēms, 1.līmenis , 50 ml. Efektīvs krēms ar 6 dažādām hialuronskābēm ikdienas lietošanai, acīmredzamam un noturīgam rezultātam. Tas palīdzēs saglabāt ādas jaunību. Šim līdzeklim ir krēmīga tekstūra, kas ātri iesūcas ādā un izsmalcināts aromāts, kas būs piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem. Ideāls risinājums dienai. Krēms atjauno sejas ovālu, izlīdzina grumbiņas, piešķir ādai intensīvu mirdzumu, kā arī mazina noguruma un novecošanās pazīmes. Tas atrisina visas ādas problēmas, kas rodas stresa un aizņemtības dēļ. Pilnvērtīgais sastāvs nodrošina mitrināšanu, atjaunošanu, aizsardzību pret ārējās vides nelabvēlīgo ietekmi (SPF 15) un lielisku izskatu jebkurā laikā.  "Fillerina" dienas krēms ir ikdienas procedūra ar pildvielas efektu visai sejai. Mitrina un aizsargā; var lietot vienu pašu vai kombinēt ar citiem "Fillerina" līdzekļiem.

sastāvs

Ūdens, 6 dažādas hialuronskābes, mitriful peptīds,aceti hexapeptīds-37, alantoins, arginīns, E vit, kokosa elļa, citae lapu ekstrakts u.c. 

lietošana
Uzklāt no rīta uz attīrītas sejas un kaklā, dekoltē ādas. Tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no saskares ar acīm

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 18 reizes