Product
Thumb
Kosmētika

Kosmētiskais ozokerīts, 250 g

Eur 3,92 250 g
daudzums
Ozokerīta terapijā svarīgākā nozīme ir siltumam, kas ilgstoši ietekmē audus aplikācijas apvidū, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, mazina iekaisumu, sāpes un spazmas, kā arī veicina uzsākšanās un audu atjaunošanās procesus. Liela nozīme ir arī tam, ka ādu, īpaši receptorus, kairina ozokerītā minerāleļļas, sveķi u. c. aktīvās sastāvdaļas. Lieto kosmetoloģijā (sejas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Ozokerīta terapijā svarīgākā nozīme ir siltumam, kas ilgstoši ietekmē audus aplikācijas apvidū, uzlabo asins un limfas cirkulāciju, mazina iekaisumu, sāpes un spazmas, kā arī veicina uzsākšanās un audu atjaunošanās procesus. Liela nozīme ir arī tam, ka ādu, īpaši receptorus, kairina ozokerītā minerāleļļas, sveķi u. c. aktīvās sastāvdaļas. Lieto kosmetoloģijā (sejas masku, roku un nagu ozokerīta vanniņas pagatavošanai), siltā veidā aplikācijām kā palīglīdzekli balsta-kustību aparāta uzlabošanai.
sastāvs

lietošana
Ozokerītu gatavo ūdens vannā. Izkausēto ozokerītu izliet traukā 1-3 cm slānī, iepriekš pārklājot trauka dibenu ar kokvilnas audumu. Pēc dažām minūtēm uzklāt atvēsināto ozokerītu uz problemātisko daļu kompreses veidā, aptīt ar plēvi vai polietilēnu un vilnas audumu. Procedūras ilgums – 1-2 stundas līdz ozokerīta pilnīgai atdzišanai. Pēc tam ozokerītu noņem no ādas. Var uzklāt ozokerītu slāņos: ar tīru otiņu uzklāt dažus slāņus sakarsēta ozokerīta (1-3cm) uz ādas, uzlikt virsū kompresi. Procedūru kurss – 7-20 aplikācijas. Ozokerītu var lietot vairākas reizes. 
ražotājs

LLG Plus, Krievija