Linola dušas un vannas eļļa, 200 ml
Linola dušas un vannas eļļa, 200 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Kosmētika

Linola dušas un vannas eļļa, 200 ml

Eur 13,81 200 ml
daudzums
Linola Shower Bath Oil dušas un vannas eļļa, 200 ml. Linola Shower bath oil piedeva vannai. Farmakoterapeitiskā grupa: ādu mīkstinošs un aizsargājošs līdzeklis. Linola Shower bath oil sastāv no dažādu taukainu substanču maisījuma (92%) un neliela daudzuma (7%) emulgatora, savienojoties ar ūdeni šim sastāvam veidojas izklīdinoša dispersijas pelde. Tādejādi balneoterapijas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR SMARTPOST ITELLA PAKU TERMINĀLI VAI PAKU PUNKTU. Brīdinām, piegādes kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Linola Shower Bath Oil dušas un vannas eļļa, 200 ml. Linola Shower bath oil piedeva vannai. Farmakoterapeitiskā grupa: ādu mīkstinošs un aizsargājošs līdzeklis. Linola Shower bath oil sastāv no dažādu taukainu substanču maisījuma (92%) un neliela daudzuma (7%) emulgatora, savienojoties ar ūdeni šim sastāvam veidojas izklīdinoša dispersijas pelde. Tādejādi balneoterapijas ietvaros tiek garantēta laba ādas ietaukošana (NMF- natural moisturising factors) un mitruma aizsargfaktors ādā fizioloģiski tiek aizsargāts.
sastāvs
Aktīvās vielas: Heksadecil- 2- etilheksanoāts, oktadecil- 2- etilheksanoāts, izopropilmeristāts, PEG- 5- Laureth- 5 emulgators, Laureth- 2 emulgators, smaržviela Savanna. 
lietošana
Paredzēts lietošanai 4 nedēļu laikā vannas peldes vai mazgāšanās veidā, atkarībā no ādas saslimšanas veida un izpausmēm. Parasti peldes / mazgāšanās veic ar 2-3 dienu intervālu.Peldes ilgumam nevajadzētu pārsniegt 20 minūtes. Zīdaiņiem un maziem bērniem ir pietiekams dažu minūšu lietošanas laiks. Vannas piedevu var uzklāt arī neatšķaidītā veidā uz samitrināta ķermeņa un tad noskalot dušā. Peldes temperatūra nedrīkstētu pārsniegt + 360 C, jo augstākās temperatūrās mazinās ādu ietaukojošais efekts. Ja vienlaikus ir arī nieze, peldes temperatūrai vajadzētu būt +320 C vai tik zemai, cik iespējams. Pēc peldes āda ir tikai viegli jānosusina ar dvieli. Spēcīga nosusināšana un norīvēšana mazina terapijas efektu. 
ražotājs

Dr.August Wolff GmbH & Co.KG, Vācija