Product
Thumb
Māmiņa un Bērns

Multi-Mam kompreses krūšu galu kopšanai, 12 gab.

Eur 9,38 12 gab.
daudzums
Multi-Mam kompreses krūšu galu kopšanai, 12 gab. Šīs ir unikālas kompreses, kas impregnētas ar bio-aktīvu gelu, intensīvai krūšu galu kopšanai. Kompreses vajadzētu lietot, ja zīdīšanas laikā ir sāpju sajūta vai krūšu galiņu āda kļuvusi sausa un sākusi plaisāt. Pēc uzklāšanas, kompreses sniedz tūlītēju remdējošu un nomierinošu efektu. Neitralizē kaitīgos mikroorganismus ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

par produktu

par produktu
Multi-Mam kompreses krūšu galu kopšanai, 12 gab. Šīs ir unikālas kompreses, kas impregnētas ar bio-aktīvu gelu, intensīvai krūšu galu kopšanai. Kompreses vajadzētu lietot, ja zīdīšanas laikā ir sāpju sajūta vai krūšu galiņu āda kļuvusi sausa un sākusi plaisāt. Pēc uzklāšanas, kompreses sniedz tūlītēju remdējošu un nomierinošu efektu. Neitralizē kaitīgos mikroorganismus drošā un dabiskā veidā, pasargā no infekcijas. Veicina dabisku dzīšanas procesu. Sniedz tūlītēju komforta sajūtu un nomierina. Satur bioaktīvus polisaharīdus, kas iegūti no alvejas.
sastāvs
Gela pamatā ir patentētais 2QR komplekss*, kas pasargā no infekciju veidošanās un sekmē dzīšanas procesu.  Nesatur konservantus, aktīvas ķīmiskas vielas. 
lietošana
Uzklāt vismaz 2 reizes dienā un paturēt vismaz 5 minūtes. Nesatur konservantus, aktīvas ķīmiskas vielas. 
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande