Par produktu

Multi-Mam kompreses krūšu galu kopšanai, 12 gab.• sekmē dabisku dzīšanas procesu• atvēsinošs un remdējoša iedarbība uz sāpīgiem krūts galiem• kopj ādu ap krūšu galiem• neitralizē kaitīgos mikroorganismus• satur dabīgas sastāvdaļas (nav bīstams norijot) Indikācijas:• krūšu gala problēmas, ko rada zīdīšana• sāpīgi, sūrstoši krīts gali• čūlas, iekaisums un ādas lobīšanas ap krūts galiem• nepietiekama ādas mitrināšana ap krūts galiem Kāda ir Multi-Mam Compresses darbība?Multi-Mam kompreses ir speciāli radītas intensīvai krūšu galu kopšanai māmiņām bērna zīdīšanas periodā. Produkta pamatā ir patentētais 2QR-komplekss, kas ir unikāls ar tā spēju bloķēt kaitīgās baktērijas drošā un dabīgā veidā. Kompreses remdē sāpīgus krūšu galus, kopj ādu, mazina pietūkumu, aizkavē infekciju veidošanos. Katra komprese ir impregnēta ar bio-aktīvu gēlu. Gēla pamatā ir dabīgas augu izcelsmes sastāvdaļas, kas ir pilnīgi nekaitīgas un nerada problēmas norijot. Pirms zīdīšanas gēls nav jānoņem.Alerģijas no Multi-Mam kompresēm ir ļoti reti sastopamas. Ja Jums ir alerģija  pret augu izcelsmes vielām, iesakām izmēģināt Multi-Mam kompreses uz augšdelma ādas. Gadījumā, ja parādās niezoši sarkani izsitumi – Jums ir  alerģija pret kādu noMulti-Mam komprešu sastāvdaļām. Šajā gadījumā  iesakām Multi-Mam kompreses nelietot. UzglabāšanaUzglabāt bērniem nepieejamā vietā un oriģinālā iepakojumā istabas temperatūrā 10°C un 25°C. Derīguma termiņu skatīt uz kastītes un paciņas. Sāpīgi krūts galiKrūts barošana ir visdabiskākais veids kā Jūsu mazulis tiek barots un tas nodrošina būtisku komfortu un drošību. Jaundzimušā zīšana rada redzamas izmaiņas ap krūts galiem, sevišķi sūrstēšanu. Krūšu problēmas, tādas kā sāpoši, sūrstoši krūts gali ir bieži sastopama krūts barošanas laikā. Apmēram 80-95% mātes, kas baro bērnu ar krūti piedzīvo krūts problēmas, bet 26% atzīmē, ka tās ir bijušas izteiktas krūts galu sāpes.Nonākt pie pareizas zīdīšanas ir ļoti svarīgi, lai novērstu krūts gala problēmas. Otrs faktors, kas arī ir ļoti svarīgs, lai saglabātu krūts veselību ir tādu līdzekļu lietošana, kas mazina dabīgo mitrumu ap krūts galiem (ziepes, šampūni) un rada tendenci veicināt sausas ādas rašanos. Barošana ar krūtiVeiksmīga krūts barošana sākas ar labu pozīciju. Kad mazulis atrodas pareizā pozīcijā, viss krūts gals ir viņa mutē un krūts gals ir pozicionēts bērna mutes apakšā. Bērna mēle aizsedz zobu pamatni, izsargājot krūts galu no traumatisma.
sastāvs
Multi-Mam kompreses sastāvā ir dabīgas izcelsmes sastāvdaļas.Multi-Mam sastāvā ir patentēts bioaktīvs 2QR komplekssAktīvās sastāvdaļas: Galaktoarabināna un poliglukoronskābes krosspolimērs*, glicerīns (augu izcelsmes), ksantāna sveķi. *2QR-komplekss: patentēti bio-aktīvi polisaharīdi
lietošana
Nomazgājiet rokas. Atveriet iepakojumu, atlokiet kompresi un lieciet ar impregnēto pusi uz krūts gala. Atstājiet kompresi, cik ilgi vien vēlaties, 10 minūtēm, ieteicams 30 minūtēm, maksimāli uz 1 stundu. Pirms zīdīšanas nav nepieciešams noņemt atlikušo gela daudzumu, jo tas nav bīstams norijot. Uzklājiet vismaz 2 reizes dienā līdz stāvoklis uzlabojās. Kompreses ir paredzētas vienreizējai lietošanai. Higiēnisku apsvērumu dēļ, pēc katras lietošanas kompresi izmetiet. Kompreses nedrīkst lietot nepārtraukti ilgāk par 30 dienām. Ja sūdzības neizzūd vai atkārtojas, Jums jākonsultējas ar ārstu.
ražotājs

Bioclin BV., Nīderlande

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 94 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi