Otrivin deguna pilieni 0,1%, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Otrivin deguna pilieni 0,1%, 10 ml

3,72€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Otrivin 0,1% ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,1% indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem. Otrivin 0,1% satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu padarot elpošanu vieglāku. Otrivin 0,1% lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Otrivin 0,1% ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,1% indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem. Otrivin 0,1% satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu padarot elpošanu vieglāku. Otrivin 0,1% lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts. Otrivin 0,1% iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu. Otrivin 0,1% var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā. Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās. Otrivin mitrinošās sastāvdaļas palīdz novērst deguna eju sausumu un kairinājumu.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 ml satur 1mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Katrs piliens satur 0,025 mg ksilometazolīna hidrohlorīda.   
lietošana
Otrivin 0,1% lietošana nav ieteicama bērniem jaunākiem par 12 gadiem.Parastās devas ir šādas:Pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem2 līdz 3 pilieni katrā nāsī 3 reizes dienā pēc nepieciešamības. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 229 reizes