Otrivin deguna pilieni 0.05%, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Otrivin deguna pilieni 0.05%, 10 ml

Zīmols: Otrivin

3,79€

Koncentrācija

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Otrivin 0,05% ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,05% indicēts lietošanai bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem. Otrivin 0,05% satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu bērna aizlikto degunu, padarot viņa elpošanu vieglāku. Otrivin 0,05% lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Otrivin 0,05% ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Otrivin 0,05% indicēts lietošanai bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem. Otrivin 0,05% satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu bērna aizlikto degunu, padarot viņa elpošanu vieglāku. Otrivin 0,05% lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts. Otrivin 0,05% iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu. Otrivin 0,05% deguna pilieni var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā. Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās. Otrivin 0,05% mitrinošās sastāvdaļas palīdz novērst deguna eju sausumu un kairinājumu.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ksilometazolīna hidrohlorīds. 1 ml satur  0,5 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Katrs piliens satur 0,0125 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet padomu ārstam vai farmaceitam.Otrivin 0,05%:nedrīkst  lietot bērniem jaunākiem par 2 gadiem, ieteicams lietot bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem tikai pieaugušo uzraudzībā.Bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiempieaugušo uzraudzībā, 1 līdz 2 pilieni katrā nāsī vienreiz vai divreiz dienā (ik pēc 8 - 10 stundām) parasti ir pietiekama deva. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera.Bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiempieaugušo uzraudzībā, 2 līdz 3 pilieni katrā nāsī 2 līdz 3 reizes dienā. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 82 reizes