Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Coldrex, 24 tabletes

Eur 7,26 24 tabletes
daudzums
Coldrex, 24 tabletes Coldrex tabletes īslaicīgi lieto gripas un saaukstēšanās simptomu atvieglošanai, ieskaitot galvassāpes, drebuļus, smeldzošas un asas sāpes, apgrūtinātu elpošanu caur degunu, sāpīgu sinusītu un iekaisuša kakla sāpes. Coldrex tabletes satur šādas aktīvās vielas: paracetamolu analgētisku (samazina sāpes) un antipirētisku (pazemina temperatūru) līdzekli,fenilefrīna hidrohlorīdu atbrīvo deguna blakusdobumus un atvieglo ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Coldrex, 24 tabletes Coldrex tabletes īslaicīgi lieto gripas un saaukstēšanās simptomu atvieglošanai, ieskaitot galvassāpes, drebuļus, smeldzošas un asas sāpes, apgrūtinātu elpošanu caur degunu, sāpīgu sinusītu un iekaisuša kakla sāpes. Coldrex tabletes satur šādas aktīvās vielas: paracetamolu analgētisku (samazina sāpes) un antipirētisku (pazemina temperatūru) līdzekli, fenilefrīna hidrohlorīdu atbrīvo deguna blakusdobumus un atvieglo elpošanu, kofeīnu vieglu stimulējošu līdzekli, terpīnhidrātu atkrēpošanas līdzekli, askorbīnskābi (C vitamīnu) palīdz atjaunot organismā C vitamīnu, kas var būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē.
sastāvs
Aktīvās vielas: Katra tablete satur 500 mg paracetamola, 25 mg kofeīna, 5 mg fenilefrīnahidrohlorīda, 20 mg terpīnhidrāta un 30 mg askorbīnskābes. 
lietošana
Pieaugušajiem un pusaudžiem no 16 gadu vecuma: pa 1 – 2 tabletēm ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 8 tabletēm 24 stundu laikā.Pusaudžiem, kuru ķermeņa masa ir robežās no 43 līdz 54 kg (aptuveni 12 – 16 gadu vecums): pa 1 tabletei ik pēc 4 – 6 stundām pēc vajadzības. Nelietot vairāk par 6 tabletēm 24 stundu laikā.Nelietot ilgāk par 3 dienām, nekonsultējoties ar ārstu. 
ražotājs

GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Īrija

Skatīt reģistros