Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Coldrex MaxGrip Lemon+Vitamīns C pulveris, 10 paciņas

Eur 8,32 10 paciņas
daudzums
Coldrex MaxGrip Lemon+Vitamīns C pulveris, 10 paciņas Karstais dzēriens COLDREX MAXGRIP LEMON (ar citrona garšu) lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Šie simptomi ir galvassāpes, drebuļi, smeldzošas un asas sāpes, apgrūtināta elpošana caur degunu, deguna blakusdobumu iekaisuma un iekaisuša kakla izraisītas sāpes. Tas satur trīs aktīvās sastāvdaļas: paracetamolu, kas ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem parīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Coldrex MaxGrip Lemon+Vitamīns C pulveris, 10 paciņas Karstais dzēriens COLDREX MAXGRIP LEMON (ar citrona garšu) lieto gripas un saaukstēšanās simptomu īslaicīgai atvieglošanai. Šie simptomi ir galvassāpes, drebuļi, smeldzošas un asas sāpes, apgrūtināta elpošana caur degunu, deguna blakusdobumu iekaisuma un iekaisuša kakla izraisītas sāpes. Tas satur trīs aktīvās sastāvdaļas: paracetamolu, kas samazina sāpes un pazemina temperatūru drudža gadījumā; fenilefrīna hidrohlorīdu deguna gļotādas tūsku mazinošu līdzekli, kas atbrīvo degunu un tā blakusdobumus un atvieglo elpošanu; C vitamīnu (askorbīnskābi), kas palīdz atjaunot organismā C vitamīna daudzumu, kas var būt zaudēts gripas un saaukstēšanās sākuma fāzē.
sastāvs
Aktīvās vielas: Paracetamolum, Phenylephrini hydrochloridum, Acidum ascorbicum.  
lietošana
Pieaugušajiem (ieskaitot vecus cilvēkus) un bērniem no 12 gadu vecuma. Parastā deva ir pa 1 paciņai reizi 4 – 6 stundās pēc vajadzības. Nelietot biežāk kā reizi 4 stundās. Nelietot vairāk par 4 paciņām 24 stundu laikā. Nepārsniedziet norādīto devu. Vienmēr lietojiet vismazāko efektīvo devu, kas nepieciešama simptomu mazināšanai. Bērniem līdz 12 gadu vecumam: nav ieteicams, izņemot gadījumus, kad to iesaka ārsts. 
ražotājs

Smithkline Beecham

Skatīt reģistros