Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Rinodeks Plus sīrups, 100 ml

Eur 8,19 100 ml
daudzums
Rinodeks Plus sīrups, 100 ml Rinodeks plus sīrupu lieto, lai mazinātu iesnas, šķaudīšanu un klepu saaukstēšanās gadījumā.
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Rinodeks Plus sīrups, 100 ml Rinodeks plus sīrupu lieto, lai mazinātu iesnas, šķaudīšanu un klepu saaukstēšanās gadījumā.
sastāvs
Aktīvās vielas: Pseidoefedrīna hidrohlorīds (Pseudoephedrini hydrochloridum),hlorfenamīna maleāts (Chlorphenamini maleas) un dekstrometorfāna hidrobromīds (Dextromethorphani hydrobromidum).
lietošana
Rinodeks plus sīrups ieteicams īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai.Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma sīrupa deva ir 2 mērkarotes.Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam – 1 mērkarote. Sīrupu lieto ik pēc 4 – 6 stundām, bet ne vairāk par 4 devām 24 stundu laikā.Rinodeks plus sīrups nav ieteicams lietošanai bērniem līdz 6 gadu vecumam, jo jaunākā vecuma bērni ir jutīgāki pret zāļu sastāvā ietilpstošajiem komponentiem. 
ražotājs

AS GRINDEKS, Latvija

Skatīt reģistros