Rinodeks Plus sīrups, 180 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rinodeks Plus sīrups, 180 ml

Zīmols: Grindex

17,93€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rinodeks plus ir kombinēts pretiesnu un pretklepus līdzeklis. Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu. Hlorfenamīna maleāts novērš histamīna raksturīgo ietekmi uz organismu (asinsvadu paplašināšanos, asinsvadu sieniņas caurlaidības palielināšanos, tūsku, niezi) un augšējo elpceļu alerģisku reakciju izpausmes (šķaudīšanu, acu asarošanu, apgrūtinātu elpošanu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 27. maijā

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Rinodeks plus ir kombinēts pretiesnu un pretklepus līdzeklis. Tā sastāvā ietilpstošais pseidoefedrīna hidrohlorīds sašaurina deguna dobuma gļotādas asinsvadus, mazina tūsku un atvieglo elpošanu. Hlorfenamīna maleāts novērš histamīna raksturīgo ietekmi uz organismu (asinsvadu paplašināšanos, asinsvadu sieniņas caurlaidības palielināšanos, tūsku, niezi) un augšējo elpceļu alerģisku reakciju izpausmes (šķaudīšanu, acu asarošanu, apgrūtinātu elpošanu, ūdeņaina sekrēta izdalīšanos no deguna), mazina gļotu sekrēciju degunā, tam piemīt arī mērena nomierinoša ietekme. Dekstrometorfāna hidrobromīds ir pretklepus līdzeklis, kas efektīvi atvieglo sausu klepu un nomāc klepus refleksu. Rinodeks plus sīrupu lieto, lai mazinātu iesnas, šķaudīšanu un klepu saaukstēšanās gadījumā. Ja pēc 7 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu

sastāvs

Aktīvās vielas ir pseidoefedrīna hidrohlorīds (pseudoephedrini hydrochloridum), hlorfenamīna maleāts (chlorphenamini maleas) un dekstrometorfāna hidrobromīds (dextromethorphani hydrobromidum).

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis.Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Rinodeks plus sīrups ieteicams īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai.Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma sīrupa deva ir 2 mērkarotes.
ražotājs

AS GRINDEKS, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 116 reizes