Rinodeks Plus sīrups, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Rinodeks Plus sīrups, 100 ml

Zīmols: Grindex

14,15€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Rinodeks Plus sīrups, 100 ml Rinodeks plus sīrupu lieto, lai mazinātu iesnas, šķaudīšanu un klepu saaukstēšanās gadījumā.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Rinodeks Plus sīrups, 100 ml Rinodeks plus sīrupu lieto, lai mazinātu iesnas, šķaudīšanu un klepu saaukstēšanās gadījumā.

sastāvs

Aktīvās vielas: Pseidoefedrīna hidrohlorīds (Pseudoephedrini hydrochloridum),hlorfenamīna maleāts (Chlorphenamini maleas) un dekstrometorfāna hidrobromīds (Dextromethorphani hydrobromidum).

lietošana
Rinodeks plus sīrups ieteicams īslaicīgai simptomātiskai ārstēšanai.Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma sīrupa deva ir 2 mērkarotes.Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam – 1 mērkarote. Sīrupu lieto ik pēc 4 – 6 stundām, bet ne vairāk par 4 devām 24 stundu laikā.Rinodeks plus sīrups nav ieteicams lietošanai bērniem līdz 6 gadu vecumam, jo jaunākā vecuma bērni ir jutīgāki pret zāļu sastāvā ietilpstošajiem komponentiem. 
ražotājs

AS GRINDEKS, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 204 reizes