-25%
Möller′s Omega-3 zivju eļļa ar augļu garšu, 250 ml
Möller′s Omega-3 zivju eļļa ar augļu garšu, 250 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Möller′s Omega-3 zivju eļļa ar augļu garšu, 250 ml

13,20€ 9,90€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Moller’s Omega-3 zivju eļļa ar augļu garšu, 250 ml. Moller’s zivju eļļas, kas papildināta ar dabīgu augļu aromātu iegūst no Arktisko mencu aknām, kas ir dabīgais omega-3 taukskābju (DHS, EPS) un A un D₃ vitamīnu avots. Ir pierādīta zivju izcelsmes omega-3 taukskābju pozitīvā iedarbība uz sirds, smadzeņu un redzes veselību ...
Vairāk par produktu

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par produktu

Moller’s Omega-3 zivju eļļa ar augļu garšu, 250 ml. Moller’s zivju eļļas, kas papildināta ar dabīgu augļu aromātu iegūst no Arktisko mencu aknām, kas ir dabīgais omega-3 taukskābju (DHS, EPS) un A un D₃ vitamīnu avots. Ir pierādīta zivju izcelsmes omega-3 taukskābju pozitīvā iedarbība uz sirds, smadzeņu un redzes veselību, tās pozitīvi ietekmē arī ādas un locītavu veselību. Omega-3 ir svarīgs smadzeņu šūnu būvmateriāls un tāpēc ir nepieciešamas nervu sistēmas, smadzeņu darbības aktivitātes saglabāšanā un redzes attīstībā.
sastāvs
Mencu aknu eļļa 4625 mg, Omega-3 taukskābes 1200mg, DHR 600 mg, EPR 400mg, D3 vitamīns 10 µg, A vitamīns 250 µg, E vitamīns. 
lietošana
Ieteicamā diennakts deva pieaugušajiem un bērniem no sešu mēnešu vecuma ir 5 ml. Zīdaiņiem ieteicamā dienakts deva no 4 nedēļu vecuma: 2,5 ml devu pakāpeniski palielinot līdz 5 ml 6 mēnešu vecumā. 
ražotājs

Axellus AS, Norvēģija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 120 reizes