Magnesium Diasporal 400mg granulas (magnijs), apelsīnu, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Magnesium Diasporal 400mg granulas (magnijs), apelsīnu, 20 paciņas

16,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Magnesium Diasporal 400 mg ir minerālvielu saturošas zāles, kas satur aktīvo vielu magniju. Magnesium Diasporal 400 mg izmanto magnija deficīta ārstēšanai un profilaksei. Magnija deficīts var rasties: saņemot samazinātu magnija daudzumu ar uzturu, piemēram, nesabalansētu diētu gadījumos vai ar nepilnvērtīgu uzturu vecākiem cilvēkiem. Pastiprināta magnija patēriņa gadījumos, kā stress, intensīva ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Magnesium Diasporal 400 mg ir minerālvielu saturošas zāles, kas satur aktīvo vielu magniju. Magnesium Diasporal 400 mg izmanto magnija deficīta ārstēšanai un profilaksei. Magnija deficīts var rasties: saņemot samazinātu magnija daudzumu ar uzturu, piemēram, nesabalansētu diētu gadījumos vai ar nepilnvērtīgu uzturu vecākiem cilvēkiem. Pastiprināta magnija patēriņa gadījumos, kā stress, intensīva svīšana, aktīva sportošana, grūtniecība, barošana ar krūti.
sastāvs
Aktīvās vielas: Magnesium.  
lietošana
Izšķīdiniet 1 paciņu Magnesium Diasporal 400 mg pulvera pusglāzē ūdens un visu izdzeriet.  
ražotājs

Protina Pharmazeutische GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 89 reizes