NEUTRAL KIDS dušas želeja bērniem, 250 ml | internetaptieka.lv
NEUTRAL KIDS dušas želeja bērniem, 250 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

NEUTRAL KIDS dušas želeja bērniem, 250 ml

Zīmols: Neutral

4,96€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

NEUTRAL KIDS dušas želeja bērniem, 250 mlNeutral Kids ir maigu produktu sērija, kuru sastāvā nav smaržvielu, parabēnu un krāsvielu.Produkti ir izgatvoti no rūpīgi izvēlētiem komponentiem, lai samazinātu alerģijas un jūtīguma risku.Apstiprināts Dānijas Astmas un alerģijas biedrībā.Mazuļa āda satur vairāk ūdens kā pieauguša cilvēka, un tās aizsargfunkcijas vēl nav pilnīgi attīstījušās ...

Par produktu

NEUTRAL KIDS dušas želeja bērniem, 250 mlNeutral Kids ir maigu produktu sērija, kuru sastāvā nav smaržvielu, parabēnu un krāsvielu.Produkti ir izgatvoti no rūpīgi izvēlētiem komponentiem, lai samazinātu alerģijas un jūtīguma risku.Apstiprināts Dānijas Astmas un alerģijas biedrībā.Mazuļa āda satur vairāk ūdens kā pieauguša cilvēka, un tās aizsargfunkcijas vēl nav pilnīgi attīstījušās. Tādēļ tai ir nepieciešama īpašas rūpes – produkti ar zemāku pH līmeni. Neutral Baby dušas želejas pH līmenis ir apm. 4.8, kas sekmē mazuļa ādas aizsargfunkciju normālu attīstību.
lietošana
Samitrināt ādu, ieliet pietiekamu želejas daudzumu plaukstās vai uz mazgājamā sūkļa un saputot. Pamatīgi noskalot. Piemērota ikdienas lietošanai.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 43 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi