No-Spa, 100 tabletes | internetaptieka.lv
No-Spa, 100 tabletes | internetaptieka.lv
No-Spa, 100 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

No-Spa, 100 tabletes

9,36€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

No-Spa, 100 tabletes NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā. To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos: žultsakmeņu slimība žultspūšļa iekaisums (holecistīts) žultsvadu iekaisums (holangīts un papilīts) nierakmeņu slimība (nefrolitiāze) urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze) nieru ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

No-Spa, 100 tabletes NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā. To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos: žultsakmeņu slimība žultspūšļa iekaisums (holecistīts) žultsvadu iekaisums (holangīts un papilīts) nierakmeņu slimība (nefrolitiāze) urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze) nieru bļodiņas iekaisums urīnpūšļa iekaisums urīnpūšļa spazmas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ieteicamā deva pieaugušajiem: pa 1 vai 2 tabletēm (40-80 mg) 2 līdz 3 reizes dienā. Maksimālais tablešu skaits dienā ir 6 tabletes (240 mg). 
lietošana
Ieteicamā deva pieaugušajiem: pa 1 vai 2 tabletēm (40-80 mg) 2 līdz 3 reizes dienā. Maksimālaistablešu skaits dienā ir 6 tabletes (240 mg). 
ražotājs

CHINOIN Pharmaceutical and Chemical Works Private Co.Ltd., Ungārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 148 reizes