No-Spa, 24 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
No-Spa, 24 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
No-Spa, 24 apvalkotās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

No-Spa, 24 apvalkotās tabletes

Zīmols: No-Spa
4,46€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

No-Spa, 24 tabletes NO-SPA apvalkotās tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā. To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos: žultsakmeņu slimība žultspūšļa iekaisums (holecistīts) žultsvadu iekaisums (holangīts un papillīts) nierakmeņu slimība (nefrolitiāze) urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze) ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

No-Spa, 24 tabletes NO-SPA apvalkotās tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā. To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos: žultsakmeņu slimība žultspūšļa iekaisums (holecistīts) žultsvadu iekaisums (holangīts un papillīts) nierakmeņu slimība (nefrolitiāze) urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze) nieru bļodiņas iekaisums urīnpūšļa iekaisums urīnpūšļa spazmas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Drotaverini hydrochloridum.  
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles saskaņā ar šo instrukciju vai saskaņā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ieteicamā deva pieaugušajiem: pa 1 vai 2 tabletēm (40-80 mg) 2 līdz 3 reizes dienā. Maksimālā ieteicamā dienas deva ir 6 tabletes (240 mg). Lai izvairītos no rūgtās garšas, apvalkotās tabletes nedrīkst sakošļāt. Lietošana bērniem: drotaverīna lietošana bērniem nav novērtēta klīniskajos pētījumos. Ja esat lietojis vairāk NO-SPA tabletes nekā Jums noteikts, nekavējoties paziņojiet par to ārstam. Drotaverīna pārdozēšanas gadījumā var rasties sirds ritma un sirds ritmu nosakošo impulsu pārvades traucējumi, kas var ietvert arī pilnīgu impulsu pārvades blokādi pa vienu no sirds impulsu pārvades sistēmas zariem un sirdsdarbības apstāšanos, kas var izraisīt nāvi. Ja esat aizmirsis lietot NO-SPA - nelietojiet dubultu devu, lai aizvietotu aizmirsto tableti. Ja Jūs pārtraucat lietot NO-SPA - ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet ārstam vai farmaceitam. 
ražotājs

CHINOIN Pharmaceutical and Chemical Works Private Co.Ltd., Ungārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 161 reizes