Nurofen Forte 400 mg, 12 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

NUROFEN FORTE 400 mg apvalkotās tabletes, 12 gab

Zīmols: Nurofen

3,52€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nurofen Forte 400 mg, 12 tabletes Nurofen Forte tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, iekaisumu un augstu temperatūru. Migrēnas tipa galvassāpju, muguras sāpju, zobu sāpju, neiralģijas un menstruāciju sāpju, kā arī reimatisku, t. sk. viegla artrīta izraisītu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Nurofen Forte 400 mg, 12 tabletes Nurofen Forte tabletes satur ibuprofēnu, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. NPL atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm, iekaisumu un augstu temperatūru. Migrēnas tipa galvassāpju, muguras sāpju, zobu sāpju, neiralģijas un menstruāciju sāpju, kā arī reimatisku, t. sk. viegla artrīta izraisītu sāpju, un muskuļu sāpju atvieglošana. Nurofen Forte 400 mg apvalkotās tabletes mazinot sāpes, iekaisumu un paaugstinātu ķermeľa temperatūru, atvieglo saaukstēšanās un gripas norisi.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ibuprofēns. 

lietošana
Vienmēr lietojiet Nurofen Forte 400 mg apvalkotās tabletes saskaľā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lieto iekšķīgi. Tikai īslaicīgai lietošanai.Pieaugušiem un bērniem pēc 12 gadu vecuma sākumdeva 1 tablete, uzdzerot ūdeni, pēc tam, ja nepieciešams, pa 1 tabletei ik pēc 4 stundām. Nelietot vairāk kā 3 tabletes 24 stundu laikā. Bērniem līdz 12 gadu vecumam bez ārsta norādījuma nelietot.Veciem cilvēkiem: īpaša devas pielāgošana nav nepieciešama.Minimālā efektīvā deva jālieto pēc iespējas īsāku laiku, kāds nepieciešams simptomu mazināšanai. Ja zāles jālieto ilgāk par 10 dienām vai ja simptomi pastiprinās, Jums jākonsultējas ar ārstu.Jāievēro 4 stundu intervāls starp devām. Nelietot vairāk par 1200 mg 24 stundu laikā. Pacientiem ar jutīgu kuņģi šīs zāles jālieto ēdienreizes laikā vai pēc tās. 
ražotājs

Reckitt Benckiser Healthcare International Ltd., Lielbritānija, vai SIA Elvim Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 65 reizes