Olynth HA deguna aerosols bērniem, 10 ml | internetaptieka.lv
Olynth HA deguna aerosols bērniem, 10 ml | internetaptieka.lv
Olynth HA deguna aerosols bērniem, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Olynth HA deguna aerosols bērniem, 10 ml

5,66€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Olynth HA 0,5 mg/ml satur ksilometazolīnu, kas palīdz sašaurināt asinsvadus Jūsu deguna dobumā, samazina gļotādas tūsku, kas radusies dažādu iemeslu dēļ, un palīdz Jums elpot vieglāk. Olynth HA 0,5 mg/ml satur arī hialuronskābi (nātrija hialuronāta formā), kas aizsargā un mitrina deguna gļotādu. Zāles lieto īslaicīgai deguna aizlikuma un tekoša deguna ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Olynth HA 0,5 mg/ml satur ksilometazolīnu, kas palīdz sašaurināt asinsvadus Jūsu deguna dobumā, samazina gļotādas tūsku, kas radusies dažādu iemeslu dēļ, un palīdz Jums elpot vieglāk. Olynth HA 0,5 mg/ml satur arī hialuronskābi (nātrija hialuronāta formā), kas aizsargā un mitrina deguna gļotādu. Zāles lieto īslaicīgai deguna aizlikuma un tekoša deguna, kas saistīts ar saaukstēšanos vai sinusītu, ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Ksilometazolīna hidrohlorīds (xylometazolini hydrochloridum), kas ir 0,5 mg katrā mililitrā šķīduma. Katrs Olynth HA 0,5 mg/ml izsmidzinājums (= 70 µl) satur 70 µg ksilometazolīna hidrohlorīda. 
lietošana
Ja vien ārsts vai farmaceits nav ieteicis citādāk, lietojiet vienu Olynth HA 0,5 mg/ml aerosola devu katrā deguna ejā līdz 3 reizēm dienā, maksimāli līdz 5-7 dienām ilgi, vai kā rekomendējis Jūsu ārsts.  
ražotājs

Ursapharm Arzneimittel GmbH & Co.KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 139 reizes