Otrivin deguna aerosols 0,1%, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Otrivin deguna aerosols 0,1%,10 ml Deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem. Satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku. Otrivin 0,1% lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Otrivin deguna aerosols 0,1%,10 ml Deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem. Satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku. Otrivin 0,1% lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts. Iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu. Otrivin var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā. Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās. Otrivin mitrinošās sastāvdaļas palīdz novērst deguna eju sausumu un kairinājumu.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 ml satur 1 mg  ksilometazolīna hidrohlorīda. Katra dozētā sūkņa deva satur 0,14 mg ksilometazolīna hidrohlorīda.   
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis.Neskaidrību gadījumā vaicājiet padomu ārstam vai farmaceitam.Otrivin 0,1% lietošana nav ieteicama bērniem jaunākiem par 12 gadiem.Parastās devas ir šādas:Pieaugušajiem un  pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem1 aerosola deva  katrā nāsī 3 reizes dienā pēc nepieciešamības. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 81 reizes