Otrivin Menthol deguna aerosols, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Otrivin Menthol deguna aerosols, 10 ml

Zīmols: Otrivin

6,63€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Otrivin Menthol deguna aerosols, 10 ml. Otrivin Menthol 0,1% ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Papildus tas satur atvēsinošu mentola un eikalipta aromātu. Indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem. Otrivin Menthol 0,1% satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Otrivin Menthol deguna aerosols, 10 ml. Otrivin Menthol 0,1% ir deguna gļotādas tūsku mazinošs līdzeklis, kas ātri novērš deguna aizlikumu. Papildus tas satur atvēsinošu mentola un eikalipta aromātu. Indicēts lietošanai pieaugušajiem un pusaudžiem vecākiem par 12 gadiem. Otrivin Menthol 0,1% satur aktīvo vielu ksilometazolīnu. Tas ātri atbrīvo Jūsu aizlikto degunu, padarot elpošanu vieglāku. Otrivin Menthol 0,1% lieto deguna aizlikuma mazināšanai, ko izraisa saaukstēšanās, siena drudzis vai cits alerģisks rinīts, vai sinusīts. Otrivin Menthol 0,1% iedarbība sākas 2 minūšu laikā un turpinās pat līdz 12 stundām. Tam ir laba panesamība, arī pacientiem ar jutīgu deguna gļotādu. Otrivin Menthol 0,1% var tikt lietots arī ausu infekciju terapijā, lai palīdzētu mazināt deguna un rīkles gļotādas tūsku. Ārsts to var nozīmēt arī deguna izmeklējumu gadījumā. Laboratorijas pārbaudēs novērots, ka ksilometazolīns samazina cilvēka rinovīrusu infekciozo aktivitāti, kas izpaužas kā vispārēja saaukstēšanās. Turklāt, tas nesatur konservantus, tāpēc līdz minimumam ir samazināts alerģijas un kairinājuma rašanās risks.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1 ml satur 1mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Katra dozētā sūkņa deva (0,14 ml) satur 0,14 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrībugadījumā vaicājietārstam vai farmaceitam.Otrivin Menthol 0,1% lietošana nav ieteicama bērniem jaunākiem par 12 gadiem.Pieaugušajiem un par 12 gadiem vecākiem pusaudžiem:1 aerosola deva katrā nāsī 3 reizes dienā pēc nepieciešamības. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera. 
ražotājs

Novartis Consumer Health GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 106 reizes