Paramax Extra 500mg/65mg, 20 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Paramax Extra 500mg/65mg, 20 tabletes

Zīmols: Paramax
3,35€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Lieto vieglu vai vidējas intensitātes sāpju, piemēram, galvassāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju un/vai paaugstinātas temperatūras simptomātiskai ārstēšanai.Paramax Extra ir pretsāpju un pretdrudža (analgētisks un antipirētisks) līdzeklis. Paramax Extra satur divas aktīvās vielas: paracetamolu un kofeīnu. Paracetamols mazina sāpes un drudzi, un kofeīns pastiprina analgētisko iedarbību.
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Paramax Extra ir pretsāpju un pretdru- dža (analgētisks un antipirētisks) līdzeklis. Paramax Extra satur divas ak- tīvās vielas: paracetamolu un kofeīnu. Paracetamols mazina sāpes un drudzi, un kofeīns pastiprina analgētisko iedar- bību. Paramax Extra lieto vieglu vai vidējas intensitātes sāpju, piemēram, galvas- sāpju, zobu sāpju, menstruālo sāpju un/vai paaugstinātas temperatūras simpto- mātiskai ārstēšanai.
sastāvs
  Aktīvās vielas ir paracetamols un kofeīns. Katra tablete satur 500 mg paracetamola un 65 mg kofeīna. Citas sastāvdaļas ir: povidons 29-32, mikrokristāliskā celuloze, stearīnskābe un magnija stearāts.
lietošana
Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma Ierastā deva ir 1–2 tabletes līdz 3 rei- zēm dienā vai pēc nepieciešamības. 1–2 tablešu devu nelietot biežāk kā ik pēc 6 stundām. Intervāls starp devām atkarīgs no simptomiem un maksimālās pieļaujamās diennakts devas. Nelietot vairāk par ieteicamo diennakts devu – 6 tabletēm 24 stundu laikā. Ja sūdzības saglabājas ilgāk par 3 dienām, Jums jāmeklē medicīniskā palīdzība. Vecāka gadagājuma pacientiem Kā pieaugušajiem.Lietošana bērniem Nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam.
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 65 reizes