Pharmaceris  H-STIMUPEEL attīrošs pīlings, 125 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris  H-STIMUPEEL attīrošs pīlings, 125 ml | internetaptieka.lv
Pharmaceris  H-STIMUPEEL attīrošs pīlings, 125 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Pharmaceris H-STIMUPEEL attīrošs pīlings, 125 ml

Zīmols: Pharmaceris
18,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Produkts paredzēts dziļai galvas ādas attīrīšanai matu zuduma, plānu matu vai plikpaurainības gadījumā, kā arī cilvēkiem ar blaugznām vai seborejisku dermatītu matu zonā. Īpašā formula ieteicama regulārai un profilaktiskai lietošanai, lai panāktu efektīvāku stāvokļa uzlabošanos. Iedarbība: ar pīlinga palīdzību atbrīvo folikulu atveri un atjauno galvas ādas fizioloģisko līdzsvaru. Pamatojoties uz ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Produkts paredzēts dziļai galvas ādas attīrīšanai matu zuduma, plānu matu vai plikpaurainības gadījumā, kā arī cilvēkiem ar blaugznām vai seborejisku dermatītu matu zonā. Īpašā formula ieteicama regulārai un profilaktiskai lietošanai, lai panāktu efektīvāku stāvokļa uzlabošanos. Iedarbība: ar pīlinga palīdzību atbrīvo folikulu atveri un atjauno galvas ādas fizioloģisko līdzsvaru. Pamatojoties uz komplekso iedarbību bioloģiskā, enzīmu un mehāniskā veidā, produkts dziļi attīra galvas ādu (likvidē blaugznas, sebumu, matu kopšanas līdzekļu atliekas) un samazina matu taukošanos. 
sastāvs
Kofeīns, piroktona olamīns, urīnviela, papaīns, aprikožu kauliņu pulveris
lietošana
Lietojiet pīlingu regulāri, vismaz reizi nedēļā. Uzklājiet pīlingu uz mitras galvas ādas, maigi iemasējiet, tad noskalojiet pīlingu ar ūdeni un mazgājiet matus. Pīlinga procedūra sagatavo ādu pilnvērtīgai dermatoloģiskai kopšanai ar citiem Pharmaceris H līnijas produktiem, kas paredzēti dažādām matu un galvas ādas problēmām, uz uzlabo to iedarbības efektivitāti. Atveriet vāciņu un noņemiet iekšējo aizsarg plēvīti. Aizskrūvējiet vāciņu un maigi pagrieziet atpakaļ līdz klikšķim. Lietojiet produktu.
ražotājs

DR.Irena Eris

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 49 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi