Pharmaceris T SEBO-ACTI normalizējoša hidrogela maska, 1gb. | internetaptieka.lv
Pharmaceris T SEBO-ACTI normalizējoša hidrogela maska, 1gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Pharmaceris T SEBO-ACTI normalizējoša hidrogela maska, 1gb.

Zīmols: Pharmaceris
8,02€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ieteicams lietot taukainai vai kombinētai ādai ar tendenci uz pastiprinātu sebuma veidošanos un spīdēšanu, aknes bojājumu un pigmentācijas plankumu veidošanos. Iedarbība: Normalizējošā maska mazina ādas spīdēšanu un aknes bojājumu veidošanos. Nogludina ādu, mazinot pūtīšu redzamību. Mazina poras un sebuma veidošanos. Octopirox® un Tremella ekstrakts samazina aknes bojājumus.  ProGlucoseZe, glicirizīnskābe, betaīns ...

Vairāk par produktu

Par produktu

Ieteicams lietot taukainai vai kombinētai ādai ar tendenci uz pastiprinātu sebuma veidošanos un spīdēšanu, aknes bojājumu un pigmentācijas plankumu veidošanos. Iedarbība: Normalizējošā maska mazina ādas spīdēšanu un aknes bojājumu veidošanos. Nogludina ādu, mazinot pūtīšu redzamību. Mazina poras un sebuma veidošanos. Octopirox® un Tremella ekstrakts samazina aknes bojājumus.  ProGlucoseZe, glicirizīnskābe, betaīns novērš sausuma sajūtu un atjauno aknes skartai ādai nepieciešamo mitruma līmeni. 

sastāvs

Octopirox®, glicirizīnskābe, ProGlucoseZe, betaīns, Tremella ekstrakts

lietošana
Pirms atvēršanas maigi pamasējiet masku. Uzklājiet masku uz notīrītas sejas ādas: 1 – noņemiet balto aizsargkārtu; 2 – uzklājiet masku uz sejas; 3 – noņemiet elastīgo aizsarg plēvīti; 4 – paturiet masku uz sejas 20 minūtes; 5 – noņemiet masku un maigi iemasējiet ādā maskas atlikumus. Nenoskalojiet. Lai saglabātu maskas efektu, uzklājiet to vairākas reizes mēnesī.
ražotājs

DR.Irena Eris

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 132 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi