Purederm kolagēna Maska sejai ar cica esenci, 1 gb | internetaptieka.lv
Purederm kolagēna Maska sejai ar cica esenci, 1 gb | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Purederm kolagēna Maska sejai ar cica esenci, 1 gb

Zīmols: Purederm

2,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Purederm kolagēna maska sejai ar Cica esenci ir viegla un efektīva ādas nomierinoša procedūra, satur  Centella Asiatica (Cica), kolagēnu un E vitamīnu. Uzlabota formula ar Cica koncentrātu redzami nomierina un atslābina ādu, atstājot to maigu, mierīgu un veselīgu. Turklāt mūsu dabīgais audums saglabā vairāk mitruma nekā sintētika, palīdzot porām pilnībā ...

Par produktu

Purederm kolagēna maska sejai ar Cica esenci ir viegla un efektīva ādas nomierinoša procedūra, satur  Centella Asiatica (Cica), kolagēnu un E vitamīnu. Uzlabota formula ar Cica koncentrātu redzami nomierina un atslābina ādu, atstājot to maigu, mierīgu un veselīgu. Turklāt mūsu dabīgais audums saglabā vairāk mitruma nekā sintētika, palīdzot porām pilnībā absorbēt Purederm ādai labvēlīgās sastāvdaļas.
lietošana
Attīriet sejas ādu un nosusiniet to. Atveriet maskas iepakojumu un izkārtojiet masku rūpīgi uz savas sejas. Paturiet masku no 15-20 min. Pēc tam uzmanīgi to noņemiet. Pēc maskas noņemšanas seju nav nepieciešams mazgāt. 1 produkts paredzēts vienai lietošanas reizei. Piesardzības noteikumi: 1. Izvairieties lietot masku uz plankumiem, pūtītēm, uz kairinātas vai sauļotas ādas. 2. Pārtrauciet lietot masku un nekavējoties sazinieties ar ārstu, ja āda kļūst sarkana, pietūkusi, niezoša maskas lietošanas laikā, vai, ja simptomi saglabājas arī pēc maskas lietošanas. 3. Sargājiet no iekļūšanas acīs. Ja nokļūst acīs, izskalojiet ar ūdeni. 4. Izvairieties lietot uz ādas, kas ir jutīga pret pārsējiem vai lentēm. 5. Neuzglabājiet tiešā saules gaismā, augstā vai zemā temperatūrā. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Lai novērstu maskas izžūšanu, izmantojiet masku uzreiz pēc maskas atvēršanas.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 28 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi