Quixx Daily aerosols degunam, 100 ml | internetaptieka.lv
Quixx Daily aerosols degunam, 100 ml | internetaptieka.lv
Quixx Daily aerosols degunam, 100 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

0 Atsauksmes

Quixx Daily aerosols degunam, 100 ml

Zīmols: Quixx

9,79€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Quixx Daily aerosols degunam.QUIXX® Daily ir zāles nesaturošs, sterils aerosols bez smaržas deguna skalošanai. To lieto ar mērķi mazināt deguna aizlikumu, kas rodas sinusīta, deguna aizsprostojuma, siena drudža un alerģijas gadījumā, kā arī deguna kopšanai pēc operācijas. Sāls koncentrācija ir pielāgota organisma dabīgajam līmenim (0,9%), tādēļ šis līdzeklis maigi iedarbojas ...

Par produktu

Quixx Daily aerosols degunam.QUIXX® Daily ir zāles nesaturošs, sterils aerosols bez smaržas deguna skalošanai. To lieto ar mērķi mazināt deguna aizlikumu, kas rodas sinusīta, deguna aizsprostojuma, siena drudža un alerģijas gadījumā, kā arī deguna kopšanai pēc operācijas. Sāls koncentrācija ir pielāgota organisma dabīgajam līmenim (0,9%), tādēļ šis līdzeklis maigi iedarbojas uz degunu, nesausinot, nebojājot un neietekmējot deguna gļotādu.

sastāvs

Dabīgs jūras ūdens (atšķaidīts līdz fizioloģiskam līmenim (0,9%) ar attīrītu ūdeni).

lietošana
Lietojiet Quixx® Daily līdz 5 reizēm dienā, kamēr saglabājas deguna aizlikums vai deguna eju sausums. 1. Izšņauciet degunu, ja nepieciešams. 2. Noņemiet ierīces sprauslai vāciņu. 3. Turiet aerosola balonu jebkādā leņķī un uzmanīgi ievietojiet sprauslu nāsī. 4. Izvēlieties, kuru nāsi vēlaties tīrīt, un nedaudz nolieciet galvu uz pretējo pusi. 5. Uz 1 - 2 sekundēm nospiediet aerosola balona augšdaļā esošo aktivizācijas mehānismu. 6. Vispirms iesmidziniet šķīdumu vienā nāsī, pēc tam otrā. 7. Pēc katras lietošanas reizes notīriet un noslaukiet sprauslu sausu un uzlieciet atpakaļ vāciņu. 8. Skalojot degunu, šo līdzekli ieteicams lietot virs izlietnes vai bļodas. Higiēnisku apsvērumu dēļ un lai izvairītos no krusteniskas kontaminācijas, aerosolu drīkst lietot tikai viens lietotājs.
ražotājs

Berlin Chemie

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 58 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi