Quixx Extra deguna aerosols, 30 ml | internetaptieka.lv
Quixx Extra deguna aerosols, 30 ml | internetaptieka.lv
Quixx Extra deguna aerosols, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

0 Atsauksmes

Quixx Extra deguna aerosols, 30 ml

7,16€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Quixx Extra deguna aerosols, 30 ml. Quixx extra satur Atlantijas okeāna ūdeni ar vērtīgām minerālvielām un mikroelementiem, kā arī eikalipta eļļu. Quixx extra sāls koncentrācija (atbilst aptuveni 2,6% NaCl) ir lielāka nekā deguna gļotādā (hipertonisks sāls šķīdums), tādējādi rodas osmotiskais spiediens, kas palīdz mazināt deguna aizlikumu. 100 ml Quixx extra ...
Vairāk par produktu

Par produktu

Quixx Extra deguna aerosols, 30 ml. Quixx extra satur Atlantijas okeāna ūdeni ar vērtīgām minerālvielām un mikroelementiem, kā arī eikalipta eļļu. Quixx extra sāls koncentrācija (atbilst aptuveni 2,6% NaCl) ir lielāka nekā deguna gļotādā (hipertonisks sāls šķīdums), tādējādi rodas osmotiskais spiediens, kas palīdz mazināt deguna aizlikumu. 100 ml Quixx extra satur Atlantijas okeāna ūdeni, attīrītu ūdeni un eikalipta eļļu (0,015 ml/100 ml šķīduma). Quixx extra ir pieejams pudelītē ar 30 ml šķīduma. Ar katru pudelīti var veikt aptuveni 220 iesmidzinājumu. Pudelītes sūknī ir iestrādāta antibakteriāla sistēma, kas aizsargā pret bakteriālu piesārņošanos visā lietošanas laikā. Deguna un tā blakusdobumu aizlikuma mazināšanai saaukstēšanās un gripas gadījumā. Aktīvai deguna eju tīrīšanai. Spēcīga atsvaidzinoša efekta iegūšanai. Quixx extra ir arī šādas priekšrocības: satur tikai dabīgas sastāvdaļas nesatur konservantus neizraisa pieradumu. Quixx extra atvieglo deguna izšņaukšanu. Atsvaidzinošā eikalipta eļļa rada sajūtu, ka deguna ejas un blakusdobumi ir tīri un „atvērti", tādējādi atvieglojot elpošanu.
sastāvs
100 ml Quixx extra satur Atlantijas okeāna ūdeni, attīrītu ūdeni un eikalipta eļļu (0,015 ml/100 ml šķīduma). 
lietošana
Pieaugušie, pusaudži un bērni no 6 gadu vecuma.Pieaugušajiem un pusaudžiem: pa 1-3 iesmidzinājumiem katrā nāsī 2-3 reizes dienā.Bērniem no 6 gadu vecuma: pa 1-2 iesmidzinājumiem katrā nāsī 2-3 reizes dienā.Pirms lietošanas sakratīt. 
ražotājs

PHARMASTER, Francija

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 87 reizes

Ielogojies un esi pirmais, kas atstāj atsauksmi