Imunitāte un profilakse

(168)

Kategorija
Mērķauditorija
Zīmols
Cena
-20%
LYLimmunUP, 60 kapsulas | internetaptieka.lv

Uztura bagātinātājs

LYLimmunUP, 60 kapsulas

11,94€ 9,55€

-15%
Floradix Kindervital, 250 ml | internetaptieka.lv

Uztura bagātinātājs

Floradix Kindervital, 250 ml

12,64€ 10,74€

Imunitāte – svarīga visos vecumos un gadalaikos

Imunitāte ir veselības, organisma aizsargspēju pamats. Tā ir aktuāla tēma pavasarī, vasarā, rudenī un ziemā – visu vecumu pieaugušajiem un bērniem. Lai organisms justos labi tam nepieciešami vitamīni un minerālvielas, ko uzņemam piekopjot veselīgu dzīvesveidu, tomēr ir reizes, kad šie krājumi izsīkst. Kas ir imunitāte, kā to stiprināt un kur iegādāties līdzekļus imunitātes atbalstam – par to turpinājumā.

 

Kas ir imunitāte un kā to var stiprināt

Par imunitāti sauc mūsu organisma neuzņēmību pret dažādām slimībām. Mēs piedzimstam ar iedzimto imunitāti, taču mūža laikā dabiskā vai mākslīgā veidā organisma spēja aizsargāties pret slimībām mainās. Lai to stiprinātu, imunitātes darbībai ir nepieciešams atbalsts, uzņemot daudz dažādu vielu un elementu. Normālu imūnsistēmas darbību veicina:

·       A vitamīns;

·       B6, B12 vitamīni;

·       C vitamīns;

·       D vitamīns;

·       kā arī dzelzs, folāti, selēns un varš.

 

Kā spēcināt imunitāti dabiskā veidā

Vērtīgākais imunitātes stiprināšanas veids ir veselīga dzīvesveida ievērošana, norūdīšanās. Tas ietver:

  • regulāras veselības pārbaudes,
  • sabalansēta uztura lietošanu, kas ietver imunitātes darbībai nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas,
  • fiziskas aktivitātes ikdienā,
  • vecumam atbilstošs miega stundu daudzums,
  • izvairīšanās no stresa.

 

Visus šos nosacījumus mūsdienās ievērot ir grūti vai dažkārt pat neiespējami, tāpēc laiku pa laikam organisma aizsargspējas nepieciešams stiprināt, lietojot papildus vitamīnus vai vitamīnu kompleksus.

Kad un kāpēc nepieciešama neatliekama imunitātes atjaunošana

Pārliecināties par to, vai organismam ir pietiekošs vitamīnu un minerālvielu daudzums vajag regulāri, to var izdarīt veicot ikgadējo veselības aprūpi pie ģimenes ārsta! Tomēr ir reizes, kad plāns, kā stiprināt imunitāti ir nepieciešams ātri un uzreiz. Tās ir situācijas:

  • kad organisms ir novājināts;
  • pēc slimošanas;
  • ja uzturā tiek lietota nesabalansēta pārtika;
  • pastiprinātas slodzes apstākļos;
  • stresa apstākļos un arī daudzās citās reizēs, kad izsīkst vērtīgo vielu rezerves organismā.

 

Kāpēc preparāti imunitātes stiprināšanai jāiegādājas InternetAptieka.lv

Lai līdzekļus imunitātei iegādātos ātri, ērti, droši un izdevīgi, jāieskatās InternetAptieka.lv, kur piedāvājumā ir vairāk kā trīs simti dažādu imunitāti atbalstošu līdzekļu. Klāstā ir produkti bērniem, pieaugušajiem un senioriem. Lai izvēlētos piemērotāko, ir iespējams sazināties ar farmaceitu – InternetAptieka.lv nodrošina šādu iespēju gan telefoniski, gan sms veidā vai online čatā. Patīkams papildu bonuss ir bezmaksas piegāde visā Latvijā – neatkarīgi no pasūtījuma vērtības.

 

Ienāciet, iepazīstiet plašo klāstu un kļūstiet par InternetAptieka.lv lojālo lietotāju, lai iegūtu vēl vairāk priekšrocību!

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik maksā produkti imunitātes stiprināšanai?

Imunitātes stiprināšanas līdzekļu cenu ietekmē veids, apjoms, ražotājs un ļoti daudz citu parametru. InternetAptieka.lv preparātus imunitātei un profilaksei var iegādāties cenu robežās no Eur 0,19 – Eur 87,09, bet piegāde visā Latvijā ir bezmaksas.

 

Kā uzlabot imunitāti pēc slimošanas?

Nepieciešams konsultēties ar ārstu vai farmaceitu par katru gadījumu atsevišķi. Organisma imunitātes spēju atjaunošanai nepieciešama veselīga dzīvesveida ievērošana un nepieciešamības gadījumā papildus jālieto ārsta vai farmaceita rekomendēti vitamīnu kompleksi imunitātes stiprināšanai.

 

Kādi ir dabīgie līdzekļi imunitātes stiprināšanai?

Labākais dabiskais veids imunitātes stiprināšanai ir veselīga dzīvesveida ievērošana – pietiekošs miegs, sabalansēts ēdiens, regulāras fiziskas aktivitātes. Organisma imunitātes stiprināšanai var lietot uztura bagātinātājus – vitamīnu kompleksus, kas satur tādus vitamīnus un minerālvielas, kas veicina imunitātes darbību.

  

Vai organisma imunitāte ir iedzimta?

Pastāv dažādi imunitātes veidi: iedzimta imunitāte ir viens no šiem veidiem. Imunitāti ir iespējams arī iegūt, tas var notikt dabiskā vai mākslīgā veidā.

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!