Septabene aerosols, 30 ml | internetaptieka.lv
Septabene aerosols, 30 ml | internetaptieka.lv
Septabene aerosols, 30 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Septabene aerosols, 30 ml

Zīmols: Septabene

7,64€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Septabene aerosols, 30 ml. Septabene aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, šķīdums ir pretiekaisuma, pretsāpju un antiseptiskas zāles vietējai lietošanai mutes dobumā. Aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā dezinficē mutes dobumu un rīkli un mazina rīkles iekaisuma pazīmes, piemēram, sāpes, apsārtumu, pietūkumu, karstuma sajūtu un funkciju traucējumus. Septabene lieto pretiekaisuma, pretsāpju un antiseptiskā terapijā: ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Septabene aerosols, 30 ml. Septabene aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā, šķīdums ir pretiekaisuma, pretsāpju un antiseptiskas zāles vietējai lietošanai mutes dobumā. Aerosols izsmidzināšanai mutes dobumā dezinficē mutes dobumu un rīkli un mazina rīkles iekaisuma pazīmes, piemēram, sāpes, apsārtumu, pietūkumu, karstuma sajūtu un funkciju traucējumus. Septabene lieto pretiekaisuma, pretsāpju un antiseptiskā terapijā: rīkles, mutes dobuma un smaganu kairinājuma gadījumā; gingivīta, faringīta un laringīta gadījumā; pirms un pēc zoba ekstrakcijas.

sastāvs

Aktīvās vielas: benzidamīna hidrohlorīds un cetilpiridīnija hlorīds. Katrs ml aerosola izsmidzināšanai mutes dobumā, šķīduma satur 1,5 mg benzidamīna hidrohlorīda un 5 mg cetilpiridīnija hlorīda. Viens aerosola izsmidzinājums satur 0,1 ml aerosola izsmidzināšanai mutes dobumā, šķīduma, kas satur 0,15 mg benzidamīna hidrohlorīda un 0,5 mg cetilpiridīnija hlorīda. Citas sastāvdaļas ir etilspirts (96 %), glicerīns (E422), makrogolglicerīnaa hidroksistearāts, saharīna nātrija sāls (E954), piparmētru eļļa, attīrīts ūdens. 

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušie: Vienas devas izsmidzināšanai aerosola uzgalis jānospiež vienu vai divas reizes. Zāles var lietot atkārtoti ar 2 stundu starplaiku 3–5 reizes dienā. Lietošana bērniem: Bērni no 12 gadu vecuma. Lai saņemtu vienu devu, aerosola galviņa jānospiež vienu līdz divas reizes. To var atkārtot ik pēc 2 stundām, 3-5 reizes dienā.6 – 12 gadus veci bērni. Lai saņemtu vienu devu, aerosola uzgalis jānospiež vienreiz. To var atkārtot ik pēc 2 stundām, 3-5 reizes dienā. Septabene nedrīkst lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam. Pirms pirmās Septabene aerosola izsmidzināšanai mutes dobumā lietošanas reizes vairākas reizes nospiediet aerosola uzgali, lai panāktu vienmērīgu zāļu izdalīšanos. Ja aerosols ilgāku laiku (t.i., vismaz vienu nedēļu) nav lietots, nospiediet aerosola uzgali vienreiz, lai panāktu zāļu vienmērīgu izdalīšanos.
ražotājs

KRKA, Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 353 reizes