Septabene sūkājamās tabletes (citrons, plūškoks), 16 gab | internetaptieka.lv
Septabene sūkājamās tabletes (citrons, plūškoks), 16 gab | internetaptieka.lv
Septabene sūkājamās tabletes (citrons, plūškoks), 16 gab | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Septabene sūkājamās tabletes (citrons, plūškoks), 16 gb.

Zīmols: Septabene

7,27€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Septabene sūkājamās tabletes (citrons, plūškoks), 16 gab Septabene ar citronu un plūškoku satur aktīvās vielas benzidamīna hidrohlorīdu un cetilpiridīnija hlorīdu. Septabene tabletes ir pretiekaisuma, pretsāpju un antiseptiskas zāles vietējai lietošanai mutes dobumā. Dezinficē mutes dobumu un rīkli un mazina rīkles iekaisuma pazīmes, piemēram, sāpes, apsārtumu, pietūkumu, karstuma sajūtu un funkciju ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Šodien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Septabene sūkājamās tabletes (citrons, plūškoks), 16 gab Septabene ar citronu un plūškoku satur aktīvās vielas benzidamīna hidrohlorīdu un cetilpiridīnija hlorīdu. Septabene tabletes ir pretiekaisuma, pretsāpju un antiseptiskas zāles vietējai lietošanai mutes dobumā. Dezinficē mutes dobumu un rīkli un mazina rīkles iekaisuma pazīmes, piemēram, sāpes, apsārtumu, pietūkumu, karstuma sajūtu un funkciju traucējumus. Septabene ar citronu un plūškoku lieto, lai ārstētu iekaisuša kakla simptomus, kas saistīti ar vieglām mutes dobuma un rīkles infekcijām (tai skaitā gingivītu un faringītu). Jums jākonsultējas ar ārstu, ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk.

sastāvs

Aktīvās vielas: Benzydamini hydrochloridum, Cetylpyridinii chloridum.  

lietošana
Pieaugušie: Ieteicamā deva ir 3-4 sūkājamās tabletes dienā. Sūkājamā tablete lēni jāizšķīdina mutē ar 3 līdz 6 stundu starplaiku. Pusaudžiem no 12 gadu vecuma: Ieteicamā deva ir 3-4 sūkājamās tabletes dienā. Sūkājamā tablete lēni jāizšķīdina mutē ar 3 līdz 6 stundu starplaiku. Bērni no 6 līdz 12 gadu vecumam: Ieteicamā deva ir 3 sūkājamās tabletes dienā. Sūkājamā tablete lēni jāizšķīdina mutē ar 3 līdz 6 stundu starplaiku. Bērni līdz 6 gadu vecumam: Septabene ar citronu un plūškoku nedrīkst lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam.  
ražotājs

KRKA, d.d., Novo mesto, Slovēnija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 109 reizes