Solpadeine Soluble, 12 šķīstošās tabletes | internetaptieka.lv
Solpadeine Soluble, 12 šķīstošās tabletes | internetaptieka.lv
Solpadeine Soluble, 12 šķīstošās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Solpadeine Soluble, 12 šķīstošās tabletes

Zīmols: Solpadeine

7,22€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Solpadeine Soluble, 12 šķīstošās tabletes. Solpadeine Soluble ieteicams reimatisku sāpju, išiasa un lumbago, kā arī sastiepumu un muskuļu sasprindzinājuma, galvassāpju, sinusīta, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju un menstruāciju sāpju ātrai mazināšanai. Bērni vecumā 12+ kodeīnu var lietot īslaicīgai vidēji stipru sāpju atvieglošanai, ko nevar mazināt ar citiem pretsāpju līdzekļiem, piemēram, tikai ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Solpadeine Soluble, 12 šķīstošās tabletes. Solpadeine Soluble ieteicams reimatisku sāpju, išiasa un lumbago, kā arī sastiepumu un muskuļu sasprindzinājuma, galvassāpju, sinusīta, migrēnas, neiralģijas, zobu sāpju un menstruāciju sāpju ātrai mazināšanai. Bērni vecumā 12+ kodeīnu var lietot īslaicīgai vidēji stipru sāpju atvieglošanai, ko nevar mazināt ar citiem pretsāpju līdzekļiem, piemēram, tikai ar paracetamolu vai ibuprofēnu. Šīs zāles satur kodeīnu. Kodeīns pieder pie zāļu grupas, ko sauc par opioīdu pretsāpju līdzekļiem un kas mazina sāpes. To var lietot vienu pašu vai apvienojumā ar citiem pretsāpju līdzekļiem, piemēram, paracetamolu.

sastāvs

Aktīvās vielas:Katra tablete satur 500 mg paracetamola (Paracetamolum), 8 mg kodeīna fosfāta hemihidrāta (Codeini phosphas hemihydricus) un 30 mg kofeīna (Coffeinum).

lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Tikai iekšķīgai lietošanai. Pieaugušie (ieskaitot gados vecus cilvēkus) un bērni no 12 gadu vecuma 2 tabletes izšķīdināt vismaz pusglāzē ūdens un lietot līdz 3-4 reizēm dienā (pēc vajadzības). Nelietot biežāk kā ik pēc 6 stundām.Nepārsniegt 4 devas (8 tabletes) 24 stundu laikā. Nepārsniegt norādīto devu. Šīs zāles nedrīkst lietot ilgāk par 3 dienām. Ja pēc 3 dienām sāpes nepāriet, konsultējieties ar ārstu.Nelietot kopā ar citām paracetamolu vai kodeīnu saturošām zālēm. Ja simptomi saglabājas, konsultējieties ar ārstu. Solpadeine Soluble nedrīkst lietot par 12 gadiem jaunāki bērni, jo iespējami smagi elpošanas traucējumi. 
ražotājs

GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Īrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 129 reizes