Calcigran, 100 košļājamās tabletes | internetaptieka.lv
Calcigran, 100 košļājamās tabletes | internetaptieka.lv
Calcigran, 100 košļājamās tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Calcigran, 100 košļājamās tabletes. Calcigran tabletes satur divas aktīvās vielas kalciju un D3 vitamīnu. Abas šīs vielas ir sastopamas uzturā, turklāt vitamīns D atjaunojas ādā pēc saules iedarbības. Gadījumos, kad uzturs vai dzīves veids pietiekoši nenodrošina ar kalciju un D3 vitamīnu, vai arī organisma vajadzības ir palielinātas, šis medikaments nodrošina ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Calcigran, 100 košļājamās tabletes. Calcigran tabletes satur divas aktīvās vielas kalciju un D3 vitamīnu. Abas šīs vielas ir sastopamas uzturā, turklāt vitamīns D atjaunojas ādā pēc saules iedarbības. Gadījumos, kad uzturs vai dzīves veids pietiekoši nenodrošina ar kalciju un D3 vitamīnu, vai arī organisma vajadzības ir palielinātas, šis medikaments nodrošina jūs ar papildu kalcija un D vitamīna daudzumu. D3 vitamīnu un kalciju lieto arī kā papildlīdzekli specifiskai osteoporozes ārstēšanai pacientiem, kuriem novērots risks kalcija un D vitamīna deficītam organismā.

sastāvs

Aktīvās vielas: 1250 mg kalcija karbonāts (atbilst 500 mg kalcija), 200 SV (5 mikrogrami) holekalciferols (D3 vitamīns). 

lietošana
Vienmēr lietojiet Calcigran tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Parastā deva ir viena tablete 1-3 reizes dienā, bet bērniem viena tablete 1- 2 reizes dienā. Tableti var košļāt vai sūkāt. 
ražotājs

Takeda Pharma AS, Igaunija, Nycomed Takeda AS, Norvēģija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 115 reizes