Bepanthen Plus krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Bepanthen Plus krēms, 30 g

Zīmols: Bepanthen
6,20€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bepanthen Plus brūču krēms, 30 g Bezkrāsains, antiseptisks krēms. Uzklājot virspusējām brūcēm, tas kavē infekcijas attīstību vai cīnās ar to, kā arī veicina dzīšanu. Krēms satur antiseptisku vielu hlorheksidīnu, kas darbojas pret baktērijām uz ādas vai inficētā brūcē, un līdz ar to spēj novērst brūces inficēšanos vai to ārstēt. Bepanthen Ziede ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Bepanthen Plus brūču krēms, 30 g Bezkrāsains, antiseptisks krēms. Uzklājot virspusējām brūcēm, tas kavē infekcijas attīstību vai cīnās ar to, kā arī veicina dzīšanu. Krēms satur antiseptisku vielu hlorheksidīnu, kas darbojas pret baktērijām uz ādas vai inficētā brūcē, un līdz ar to spēj novērst brūces inficēšanos vai to ārstēt. Bepanthen Ziede satur arī aktīvo vielu dekspantenolu, kas ādā ātri pārvēršas par pantotēnskābi – vitamīnu, kas veicina jaunu audu veidošanos un paātrina rētas dzīšanu. Brūču ziedi ir viegli uzklāt un nomazgāt. Tas nav taukains un nelīp pie ādas.  Bepanthen Plus lieto šādos gadījumos: jebkura neliela brūce, kas var inficēties, piemēram, nobrāzums, neliels iegriezums un skrāpējums, plīsums, viegls apdegums, jēlums; iekaisusi, inficēta āda; saplaisājuši krūšu gali bērna zīdīšanas periodā; tikai pret ārsta recepti: hroniskas brūces, piemēram, kāju čūlas, izgulējumu čūlas un (spiediena radīti jēlumi) un operāciju brūces. ādas infekcijas, tādas kā sekundāri inficēta ekzēma, neirodermatīts.
sastāvs
Katrs Bepanthen Plus grams satur 50 mg dekspantenola (dexpanthenolum) un 5 mg hlorheksidīna hidrohlorīda (chlorhexidini hydrochloridum). 
lietošana
Uzklājiet Krēmu uz tīras brūces vai iekaisuša ādas apvidus vienu vai vairākas reizes dienā, līdz brūce pilnīgi sadzijusi.Bepanthen Plus krēms jāuzklāj plānā kārtiņā. Ārstējamo brūci var nepārsiet, bet var arī pārsiet.Vienmēr ievērojiet lietošanas instrukcijā norādītās vai ārsta parakstītās devas. Ja uzskatāt, ka zāles darbojas pārāk vāji vai pārāk spēcīgi, konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu/aptiekāru.
ražotājs

GP Grenzach Productions GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 178 reizes