Bepanthen krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Bepanthen krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Bepanthen krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Bepanthen krēms, 30 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Bepanthen 50 mg/g krēms, 30 g

Zīmols: Bepanthen

5,85€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Bepanthen® krēma aktīvā viela ir dekspanenols. Bepanthen® krēmu  lieto: sausas, raupjas un sasprēgājušas ādas aprūpei, nelielu ādas bojājumu ārstēšanai, piemēram, apdegums, nobrāzums, ādas kairinājums, autiņu radīts izsutums, hroniska vai izgulējuma čūla, ādas plīsums pie anālās atveres, saplaisājuši krūtsgali.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Bepanthen® krēma aktīvā viela ir dekspantenols, kas iestrādāts ātri iesūcošā, mazu eļļas daudzumu saturošā emulsijā.  Ādas šūnās dekspantenols ātri pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe piedalās gan ādas veidošanā, gan atjaunošanā.  Bepanthen® krēmu lieto: sausas, raupjas un sasprēgājušas ādas aprūpei, nelielu ādas bojājumu ārstēšanai, piemēram, apdegums, nobrāzums, ādas kairinājums, autiņu radīts izsutums, hroniska vai izgulējuma čūla, ādas plīsums pie anālās atveres u. c. krūts dziedzeru aizsardzībai mātēm, kuras zīda bērnu, jēlu vai saplaisājušu krūtsgalu ārstēšanai.  Ieteicams pacientiem, kuri ārstējas ar kortikosteroīdus saturošām zālēm dienās, kad šie preparāti netiek lietoti vai kā papildus zāļu līdzeklis.

sastāvs

Dekspantenols. Viens grams krēma satur 50 mg dekspantenola.

lietošana
Vienmēr lietojiet Bepanthen krēmu tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Dzīšanu un epitēlijaudu veidošanās veicināšana, regulāra ādas aprūpe: uzklāt plānā kārtiņā vienmērīgi uz ādas vienu vai vairākas reizes dienā pēc nepieciešamības. Krūts dziedzeru aizsardzībai mātēm, kuras zīda bērnu: uzklāt krēmu plānā kārtiņā vienmērīgi uz krūtsgaliem pēc katras bērna zīdīšanas reizes. Dzemdes kakla gļotādas defektu ārstēšanai: uzklāt plānā kārtiņā vienmērīgi vienu vai vairākas reizes dienā. Zīdaiņu aprūpei: pēc bērna dibena un cirkšņu nomazgāšanas ar ūdeni, nosusināt ādu un uzklāt plānā kārtiņā vienmērīgi pēc katras autiņu mainīšanas. Pēc zāļu aplicēšanas rokas rūpīgi jānomazgā.
ražotājs

GP Grenzach Productions GmbH, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 189 reizes